Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lusta magzat?Kevés mozgás?

Lusta magzat?Kevés mozgás?

Figyelt kérdés

Volt valakinek nagyon lusta babája aki keveset mozgott és nem is olyan erőteljesen érezted?És minden oké volt?

31hkm


2021. nov. 20. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ismerős babája egyáltalán nem volt aktív, sőt, be is fektettek megfigyelésre, hogy lássák, mi van. Ma már harmadikos kisfiú, eleven, mozgékony, jó tanuló.


Doki mit mond neked?

2021. nov. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Kint is halál nyugodt még 5 évesen is

2021. nov. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Most akkor baba, vagy magzat van a kerdesben? Mert nem mindegy...
2021. nov. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Magzat.De baba vegul is :D Hat igazabol azt mondtak minden rendben meg csak annyit kerdez a doki is meg a vedono is,hogy mozog e.Elso babam nem tudom mennyit kene mozognia de szerintem az enyem lusta nagyon
2021. nov. 20. 01:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Az en fiam csak reggel mikor felebredtem es este mikor ledoltunk a kanapera tevezni akkor volt aktiv, de akkor mindent bele adott.

A nap tobbi reszeben nem mocorgott csak nagyon ritkan. Sok ismerosom ki volt akadva hogy nem felek hogy mi van ha baj van es azert nem mozog. De en tudtam hogy O ilyen, a legelejetol es az orvos is megnyugtattot hogy mivel en egesznap aktiv vagyok, igy a babat az en mozgasom elringatja es valojaban alszik.

2021. nov. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Első babám alig mozgott. Párszor éreztük a popsiját, de azok az igazi nagy hullámzások, két és lábnyomok sose voltak

De megszoktam és tudtam mennyi neki a mozgása egy nap.

Babának nyugodt volt, szerintem lusta is 😊 Most már egy örökmozgó két éves.


Második baba, na ő jóval többet mozgott, de még így is a tankönyvi előirtakhoz képest kevesebbet.

Fél éves, eleven, vidám baba.

2021. nov. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
front ah ideg kihat babádra,ha picit érzed mozogni attol még jol van.alszik pihen
2021. nov. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Az utolsó hetekben ctg vizsgálat is lesz, konzultálj a védőnővel. Nekem a 2.alig mozgott, de kiderült csak erőt gyűjtött a rosszaságra :)

Volt mikor nem akart mozogni, elküldtek Uh-ra, áramlasvizsgálatra, kiderült semmi baja, csak nem aktív. Szülésig nem is volt az...

2021. nov. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy beletekerte magát a köldökzsinórba, hogy azért nem volt nagy bulizás. Be sem tudott fordulni tőle, dévényeshez jártunk utána, mert olyan feszes volt, hogy szopni sem tudott.
2021. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!