Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhszájamat rugdossa a magzat?

A méhszájamat rugdossa a magzat?

Figyelt kérdés

18 hetes terhes vagyok, tegnap este elalvás előtt épp ficánkolt a baba, de most esküszöm olyan érzés volt, mintha a méhszájamat rugdosná. Amikor rúgott olyan volt mintha kést szúrtak volna a méhemből kifelé a méhszájba. Tudom hogy nem a külső méhszájamat rúgja, de esetleg a belsőt már van annyi ereje, hogy így ingerelje? Ha igen akkor az nem gond, nem fog elkezdeni kinyílni a méhszáj? Vagy lehet csak valami ideget rugdosott?

Jövő héten megyek majd védőnőhöz meg genetikai uh-ra, majd megemlítem, ha addig nem lesz több ilyen.



2021. okt. 13. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességemnél nagyon sokszor éreztem ilyet, főleg, ahogy nagyobb lett, és egyre többet ficánkolt, nyomott, rúgott oda le. A 38 hetes UH-n még teljesen zárt volt a méhszájam, kiírt nap előtt 1 nappal szültem.

Most megint terhes vagyok, szintén 18 hetes, néha már szoktam ilyet érezni.

Szerintem normális, és tekintve, hogy az első terhességemnél is minden oké volt, nem aggódom. De kérdezz rá inkább, az a tuti. :)

2021. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
normális nagyon.baba kiáratot,simán rughatja.kellemetlen érzés.nincs baj
2021. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális,ettől nem fog kinyilni a mehszaj.
2021. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!