Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet e szedni terhesség...

Lehet e szedni terhesség alatti giliszta hajtót?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok ,a tegnap vettem észre hogy valami nincs rendben a szekletembe valami motoszkalt viszketést a fenekem és az orrom lehet e szedni ilyenkor.giliszta hajtót?

2021. nov. 20. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A választ sajnos nem tudom, de az biztos hogy az orvosommal beszélném meg a problémámat (haziorvos vagy nőgyógyász) ha ilyen helyzetbe kerülnék
2021. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ma szombat és én ilyen türelmetlen egyéniség vagyok ,a másik dolog hogy ez valószínűleg régebb óta fent áll csak eddig nem vettem észre mert ezek a bél rendszeri problemak fáradékonyság este fazas éjszakai erős izzadás már nem az első esett volt , Németország ban élek itt az orvosok elég felelőtlennek nekik minden normális mindent a terhességre fognak ez azért elég gáz ...
2021. nov. 20. 08:52
 3/12 anonim ***** válasza:
mi az, hogy valami motoszkált?
2021. nov. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
és az orrod viszketése hogy jön a gilisztához?
2021. nov. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert a wc illatosító tól habos volt a víz a wc csészében így csak azt láttam h ott valami mozog .az orrviszketes és a fenék viszketés úgy olvastam H a gilisztanak a tünete
2021. nov. 20. 09:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérdezd meg az orvost, mert azért ezek a féreghajtók elég erősek. Biztos van köztük olyan is, ami terhesség alatt is használható.
2021. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van olyan fèreghajtò, ami terhesen is szedhető.
2021. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A német orvosok nem felelőtlenek, éltem ott, mindig magad szintű ellátásban részesültem ingyen, olyan színvonalon, mint itthon magánban. Szerintem a baj inkább veled van, ha a tört németeddel ezt a katyvaszt előadod itt gilisztákról meg viszkető orról, nyilván nehéz téged komolyan venni (magyarul is). Valószínűleg egy felelőtlen orvos is hatékonyabban segít neked mint a gyakori népe...vagy bennünk jobban bízol?
2021. nov. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Honann tudod te ,hogy én hogy beszélek németül ? Igen vannak nagyon jó orvosok ,.itt nálunk úgy működik hogy vannak házi orvosok egy nagyobb praxisban oda tartozom ott több orvos van és.mikor mész mindig máshoz kerülsz és pont legutóbb egy olyat fogtam ki aki nem igazán foglalkozik . És szerintem nem normális ,hogy az első terhessegnel se vér vétel se vizelet se semmi pl a barátnőm is velem egy idős terhes O is itt él németben semmit nem beszél németül mégis első vizsgálat is alapos volt vérvétel vizelet kis mama könyv ,szóval nem úgy tűnik hogy azon állna a dolog hogy ki hogy beszél !!!!!hagyj legyen már mindenre oda figyelve ha meg van rá a lehetőség .és én csak véleményt kérdeztem nem arról van szó H miben kiben bízik az ember hanem H volt e valakinek hasonló tapasztalata.
2021. nov. 20. 12:44
 10/12 A kérdező kommentje:
Te pedig ha ,úgy gondolod hogy nem lehet kérdezni ,vagy informálódni a gyakori nepetol akkor te mégis mit keresel itt ?
2021. nov. 20. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!