Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor pozitív lett a terhessé...

Amikor pozitív lett a terhességi teszted mi volt a legelső gondolatod/érzésed/tetted?

Figyelt kérdés
Magára a 2 csík megpillantása utáni pár percre gondolok.

2021. nov. 19. 23:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Lesokkolva lestem ki a fejemből...

A legeslegeslegkevésbé sem akartam gyereket!

A második tervezett volt, nála nyugtáztam, hogy terv szerint sikerült aztán ennyi

2021. nov. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak néztem a papírt és a tesztet. Nem tudtam elhinni hogy végre sikerült.
2021. nov. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Na ba**meg!



Nem tervezett volt. Viszont sokat késet és munkahelyet akartam váltani ezért nem akartam elvarratlan szállakat.

2021. nov. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tervezett volt, nagyon nagyon örültem, kicsordult az örömkönny
2021. nov. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Ugráltam és visítoztam örömömben és hívtam az apját 😁 mondjuk nekem kerek 2 hete késett aznap de akkoriban nem volt annyira rendszeres a ciklusom, néha 1 hetet késett. Az volt az első és egyetlen próbálkozós hónapunk 🙂

Tesó bezzeg nem siet ennyire, fél éve várjuk.

2021. nov. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Úristen gyerekünk lesz, most mit fogunk csinálni"


4,5 év után 4. lombikból lett.

2021. nov. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Micsodaaa??? Ez hogy lehet???!! Aztán rohantam a férjemért. Sokk, ledöbbenés, nem percekig, hanem hetekig. Nem hittem el még az ultrahang után sem, ahol dobogott a szíve. (El van záródva a petevezetékem az aktuális oldalon és csak lombikkal jött össze korábban. De késett, így csináltam egy tesztet biztos, ami hátha...)
2021. nov. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél valami olyasmi, hogy “bammeg de jó, h nem dobtam ki”. 6 éve próbálkoztunk, rutinból dobtam volna a kukába, éppen a szemem sarkából tűnt fel, hogy mintha több lenne a rózsaszín, mint szokott. 🤣 Utána természetesen mindent elsöprő öröm.


A kicsik annyira gyorsan megfogantak, hogy náluk nem volt hitetlenkedés, csak hatalmas öröm.

2021. nov. 20. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Ep nyaraltunk, a ferjem mar kivitte a csomagokat es vart hogy reggelizunk aztan irany tovabb a repterre.

En gyorsan csinaltam egy tesztet(mindig volt nalam teszt),tobbszoros vetelo vagyok

Mikor meglattam a halvany masodik csikot el sem hittem, azutan elsirtam magam, de mar inkabb a felelem miatt, nem mertem orulni.

A ferjem melle pedig egyszeruen leultem es csak annyit mondtam..Terhes vagyok

Belole kitort a nevetes es koxben csorogtak a konnyei; mindenki minket nezzett. Szerencsere o velunk is maradt es mostmar van egy 2eves fiunk 🙏

2021. nov. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%

Az elsőnél olyan izgatott lettem hogy emlékszem leégettem az ebédet (délutáni tesztelés volt) és egyből kerestem valami pudingos tiramisu receptet mert éppen azt kezdtem el csinálni desszertnek 😁


Második babára 1.5 évet vártunk, én csak ültem a pozitív teszt felett és bámultam nagyon sokáig.


Harmadik baba elsőre sikerült és annyira vártam már a tesztelés napját hogy nem tudtam aludni és már 4kor felkeltem tesztelni.. Emlékszem még az ágyból is visszamentem a fürdőbe hogy tényleg jól láttam-e a második csíkot 😅

2021. nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!