Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdett kinyílni a méhszáj....

Elkezdett kinyílni a méhszáj. Lehet még fürdeni?

Figyelt kérdés

37 hetes vagyok. Ma mondta az orvos, hogy a méhszáj már egy ujjnyira nyitva van, a méhnyak megrövidült. Két napja a nyákdugó is távozott.

Sajnos elfelejtettem tőle megkérdezni, hogy lehet még kádban fürdeni, vagy már biztonságosabb zuhanyozni?

Eddig kádban fürödtem végig, nagyon szeretek a vízben üldögélni.



2021. nov. 19. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Bár első babámat várom, kicsit tapasztalatlan vagyok, de szerintem, ha a méhszáj egy picit is nyitva van, akkor már elég fertőzésveszélyes a kádban fürdés
2021. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Inkább tusoljál.
2021. nov. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Én az utolsó napig kádban fürödtem.

(17hetesen 1 ujjnyira már nyitva voltam. 37hetesen ment el a nyákdugó,39+1re szültem).


Nekem a doki azt mondta, otthon a sajat kádunkban, amit rendszeresen takarítunk, annyira minimális az esélye hogy baj legyen, ő nem tiltja.

2021. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3# jól irta
2021. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En is fürdök, és fürödtem az előző 2 terhességem alatt is végig, pedig nekem is nyitva volt a mehszaj. A 2 nagy 40+5 született nem volt semmi baj. Most 35 jeges vagyok szinten nyitva a mehszaj. Eddig nem volt baj :)
2021. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!