Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire lehet számítani? Ikerterh...

Mire lehet számítani? Ikerterhessegnek indult de sajnos az egyik embrió eltűnt viszont a petezsák ott maradt üresen?

Figyelt kérdés

Két petezsák látszik az egyik üres a másikban ott a magzatom viszont egymás mellett vannak és nem szívódott fel az üres. Orvos azt mondta még a 9.héten hogy majd felszívódik, de a 13. héten is ott volt még és nem lett kissebb, és most a 16. héten is ott volt még az üres petezsak.

Volt már másnak is ilyen? Nem lett semmi baj?


Köszi a válaszokat előre is.


17 hkm



2021. nov. 20. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
13 hetesen az orvos azt mondta nekem, hogy úgy néz ki, iker terhességnek indult. Ugyan másik petezsákot nem látott, de valószínűleg addigra már felszívódott, de a helye még látszott, egy másik magzat burok. A következő uh-n (18 hetesen már semmi jele nem volt. Amúgy érdekes, hogy amikor először voltam uh-n (9 hetesen), akkor nem láttak semmit. De lehet, csak azért, mert az állami kórházban volt, míg a 13 hetes magán orvosnál precízebb géppel. Amúgy erre mit mondott az orvos?
2021. nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


lehet embrio az üresbe. sok terhesség indul ikerterhességnek,de mikor ultrahang van addigra 1 embrio van.magátol felszivodik az üres petezsák

2021. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2021. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, annyit mondott az orvos hogy figyelni kell, nehogy bele akadjon a növekvő magzat. Két külön orvosnál voltam, jövőheten megyek majd a kezelő orvosomhoz, tőle is megkerdezem majd,csak gondoltam addig érdeklődöm hátha másnál is volt már ilyen.
2021. nov. 20. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!