Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhesség tényét először...

Ikerterhesség tényét először csak a két petezsák mutatja?

Figyelt kérdés
Vagy vannak más jelei is? Ha igen, mik azok?

2016. ápr. 25. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
kép petezsák. mi másnak kellene még? terhesség (tünet) ugyan az...Előfordul viszont hogy csak az egyik marad meg. Barátnőmnek is ikerterhesség indult, majd 8 héten felszívódott az egyik.
2016. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És semmi tünete nem volt annak, hogy barátnődnél felszívódott a másik baba?
2016. ápr. 25. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én 29+5 napos ikerterhes vagyok.

Nálunk a 12 hetes genetikán derült ki, semmi nem utalt rá

A teszt is később lett erős, semmi terhességi tünetem nem volt, s mondom UH-n sem látszott, pedig a 12. hétig 4x voltam, bár lehet azért mert egypetéjűek, tehát egy méhlepény, egy zsák.

2016. ápr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez a veszélyesebbik ikerterhesség tudtommal. Mondott az orvos valami olyat, hogy kíméld jobban magad, pihenj többet, egyél többet stb vagy semmit nem mondott? Érzésre ugyanolyan, mint egy szimpla terhesség? Vagy egyke babát még nem vártál?
2016. ápr. 26. 10:23
 5/5 anonim válasza:
Szia!Nekem az 5. héten már megállapították az ikhességet. Két petezsákot látott. Azóta már szívhangjuk is van, szépen fejlődnek. Nekem a nemvárt napján már erős pozitívat mutatott a teszt.1-2 napos késés után már erős tüneteim voltak,amik azóta elmúltak. Nekem, mondjuk nagy pattanások jöttek ki. De például egyszer sem hánytam. Csak enyhe hányingerem volt. Te is ikrekre gyanakszol? 10 hetes ikermami
2016. ápr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!