Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorégéssel mit lehet...

Gyomorégéssel mit lehet kezdeni, kismamák?

Figyelt kérdés

6 hetes terhes vagyok jelenleg, pár napja jött elő, de egyre erősödik. Tegnap már éjszaka is. Persze jön hozzá a hányinger pluszba, meg mikor mi. Tudom, természetes velejárója a terhességnek, de esetleg lehet tenni valamit ellene? Nekem alapjáraton sosem volt gyomorégésem egyébként, teljesen új a dolog.


Akinél előfordult/jelen van, azoktól kérdezem. Van valamilyen bevált módszeretek, ami esetleg segített?


Köszönöm szépen a válaszokat előre is.



2021. nov. 20. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első trimeszterben Rennie volt a legjobb barátnőm
2021. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a fehér mandulás verziója nekem sokáig segített, egy kanálllal ettem mindig ha égett. A barna kalóriadúsabb, az hámozatlan mandula. Egy idő után már csak a rennie majd gyógyszer vált be

[link]

2021. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lúgos víz

Feltámasztott, kipárnázott hát alváskor, majdnem ülő helyzetben

Rennie tabletta

Keksz

Tej

2021. nov. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 flora08 ***** válasza:
100%
Rennie tabletta, (hűtő)hideg víz. Ne feküdj teljesen vízszintesen, próbáld párnákkal megemelni a fejedet. Volt olyan időszak, hogy szinte ülve aludtam. Az elején pedig odakészítettem az ágy mellé kekszet, és ahogy felébredtem, ettem is pár falatot belőle, segített kicsit a gyomorégésen, émelygésen.
2021. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak vényre kapható, Ludea. Rennie tabletta
2021. nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! 😊


Tegnap este, sőt egész éjszaka fel-fel ébredtem, de úgy voltam vele, biztosan elmúlik, így nem mentem le a konyhába kekszet keresni. 😁 Sajna nem múlt el, reggelre igaz lett jobb, viszont felkelés után eljött újra. Nem az, hogy nem bírható, persze olykor igencsak erős.


Szóval Rennie-t szabad terhesen bevenni? Ezt nem tudtam, de jó hír! 👍 Sajna reggelre azonnal nem ehetek semmit, csakis a pajzsmirigy gyógyszeremet, majd rá min. 30 percre jöhet a reggeli vagy bármi más.

2021. nov. 20. 13:16
 7/12 anonim ***** válasza:
A renniet lefekvés előtt vedd be
2021. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Hát... Ki kell bírni sajnos. Én mindig csipegettem valamit mert különben fájt a gyomrom, este 10-11kor is probaltam azert odafigyelni h ne csak keksz meg szénhidrát legyen hanem mondjuk egy db répa nyersen. De Volt hogy éjjel még igy is felkeltem.


Én salvus vizet ittam, vagy rennie. Aztán egyszercsak elmúlt olyan 10hetesen

2021. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hideg kóla segített és a Rennie. Engem a 10.hétig kinzott de utána elmúlt, kitartás.
2021. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szódabikarbónás víz
2021. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!