Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok és már...

6 hetes kismama vagyok és már egy hete küzdök a hányással, hányingerrel, gyomorégéssel. Esetleg van valaki, aki tud jól bevált módszert ajánlani?

Figyelt kérdés
Semmilyen étel nem marad meg bennem (még ha keveset eszem akkor sem). Minden nap hányok, van hogy egy nap háromszor is. Voltunk már sürgősségin, ott azt mondták ez ilyen, vészeljem át. Kipróbáltam már mindenféle praktikát (citromos víz, Salvus víz, MagneB6, B6vitamin, Rennie, hideg kóla, szőlőcukor, háztartási keksz, pirítós, ropi, gyömbéres üdítő, jázmintea, stb). Semmi sem segít és egyre inkább érzem, hogy gyengülök és fogyok le.

2018. jún. 1. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos at kell veszelni. Ha nagyon kritikus lesz korhazba is fektethetnek.
2018. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én napi 20+szor hánytam, egyedül a fekvés segített, ha fekve ettem egy-egy falatot, az néha bent maradt. Szerencsére már elmúlt. Amikor már csak napi 1-2szer hánytam, akkor meg az segített, ha az öklendezés közben ittam. Attól néha abbamaradt. Van, akinek segít a hűtött gyömbéres tea, nekem az nem használt. 7 kilót fogytam. Ja, a húsleves általában bennmaradt.
2018. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, engem is kórházba fektettek.
2018. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te szedtél közben valamilyen vitamint? Mert én azt sem igazán bírom lenyelni, viszont aggódok, hogy így tud-e normálisan fejlődni a baba, mivel szinte semmi táplálékot nem viszek be a szervezetembe.
2018. jún. 1. 17:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is ilyen nehéz volt az első trimeszter, és a terhesvitamin is kijött belőlem, ùgyhogy azt sem szedtem :( sokan ijesztgettek, hogy majd baja lesz a babànak, de makk egèszsèges a kislànyom, màr 8 hònapos :)

Miutàn elmùltak a rosszullètek sok-sok gyümölcsöt, zöldsèget ettem minden nap, mert tènyleg fèltem, hogy elrontottam az elejèn...

Főtt krumplit pròbàltad màr? Nekem àltalàban az volt az èletmentő.

2018. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, próbáltam már, ma is abból ettem két kiskanálnyit, de érzem, hogy nem igazán akar bent maradni.
2018. jún. 1. 18:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem 21 hetes, még most is küzd a hányással. Neki a gyömbér cseppek segítenek, ha rosszul van.
2018. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, hátha nekem is segít!Köszönöm!
2018. jún. 1. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Antimetil tabletta vált be.Ez gyömbér tartalmú.
2018. jún. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!