Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes genetikai ultrahangon...

12 hetes genetikai ultrahangon a neme mennyire szokott beválni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az első gyermeket 20.-ik heti genetikan mondtak meg, hogy kislány. Az is lett :)

Most úton van a testvére, őszinte leszek nagyon fiút erzek. ma voltam genetikai ultrahangon, nagyon kedves doktornő volt, aki kérdezte a vizsgálat végén hogy kiváncsi vagyok e a nemére. Mondtam persze. Akkor mondta 70%ban hogy kisfiu. Megkérdeztem miből gondolja ezt doktornő? És akkor mondja, hogy látta a fütyijét. 😃

Az érdekelne igazából, hogy másnak is fiút mondtak 12 hetes genetikan és fiú is lett? Vagy esetleg a köldökzsinór lehetett az? A ferjem azt mondta, nem az első hogy ilyet lát, szerinte ha 70%ra ezt mondta, akkor tényleg kisfiu. Nagyon örülünk neki, igazából tényleg mindegy hogy mi, csak semmi baja ne legyen. Csak kíváncsiság vezérel, hogy másnál bevált e. (Anyukám szerint ilyenkor ha úgy fekszik simán látják, mert az öcsém is korán megmutatta magat)

És meg annyit hogy tipikus fiús tüneteim vannak, de tudom ez nem mérvadó. De a szivverese is lassabb, nem olyan gyors mint anno a kislányomnak.


2021. nov. 24. 14:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Most esett a ház át a teljes felújításon, és a két gyerekszoba hófehér, tapétát fogunk bele venni, szoval rá érünk, mert tavasszal rakja fel a festő :) uniszex cucc meg akad majd a lányomrol, de mindenbol vehetünk majd fiusat(pl babakocsi, járóka)

Persze ha be jön az amit a doktornő mondott.

2021. nov. 24. 20:32
 12/17 anonim ***** válasza:

12.heti genetikán 70% lányt mondtak,december 16-án megyünk legközelebb,háát nagyon kiváncsiak vagyunk,majd irj,mit mondtak nektek

Majd én is irok

Én lányt érzek

2021. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Én meg december 20.🤣 ilyenkor olyan lassan tellik az idő.

Én kisfiút erzek amúgy.

Rendben, varom majd az írásod!

2021. nov. 29. 14:43
 14/17 anonim ***** válasza:

12es vagyok

Nagyoon lassan telik az idő,még lassabban mint az első babánál😀

Van már egy nemsokára 2 éves kislányunk,hamarosan kiderül 😍

2021. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nekem is 2 éves lesz a kislanyom nem sokára:)
2021. dec. 1. 13:23
 16/17 anonim ***** válasza:

12-es vagyok

Bejött amit a 12 heti genetikán mondtak

Kislányunk lesz 😍😍❤❤🙏🙏

Nagyon boldogok vagyunk

Minden rendben van vele


Majd irj kérdező

2021. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Na gratulálok! :) nekünk is kislány lesz, szoval jön a hugica. Minden okes, örülünk neki nagyon! A dokino mondta jól benezte 😂
2022. jan. 5. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!