Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit mozogtatok terhesség...

Mennyit mozogtatok terhesség vége felé? 39+1 Szerintetek ma megerőltettem magam?

Figyelt kérdés

Hatalmas kertünk van,és van egy nagy dió fánk,azalatt gereblyéztem,de nem hajoltam,semmi ,csak húztam egy kupacra a leveleket,mikor szomszéd néni lepisszentett..

Második baba.

Nagyon aktív életet éltem terhesség alatt,sokat mozogtam(nem edzettem)

Az utóbbi 3 hétbe nem igazán csináltam semmit,csak a benti dolgokat, erőtlen voltam,és faradt sokszor, de ma utolért az erőm.

Baba mozog,semmi baja.

Csak beijesztett a szomszéd néni.... Körülbelül 45 percet gereblyéztem.. És nagyon jól esett.



2021. nov. 25. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha jol esett akkor semmi gond. Mar amugyis barmikor jöhet a baba, szóval ezzel nem teszel semmi rosszat. A szomszed neni gondolom mar nyugdijas, nekik meg egeszen mas jar az agyukban.

Egyebkent csodalom, hogy neked ennyi energiad volt. En ma ugyanigy a leveleket huztam egy kupacba es fu de elfaradtam, pedig nem is vagyok terhes:D

Nekem terhesseg alatt az utolsó par het(35 hettol-39-ig) nagyon megterhelo volt. Alig birtam mar mozogni. Aztan egy nap hirtelen tok sok energiam lett ugye ereztem es ezt kihasznalva elkezdtem almaspitet sutni. Sutes közben elfolyt a magzatvizem,szóval ahogy megsult a pite indultunk a korhazba:D

2021. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Pisszegd le te is a nyanyát.
2021. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mentem szülni (40+5) előtte voltam egy 6,5 km-es túrán. ~3-4 óra.
2021. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első,amúgy érdekes,mert tényleg erőre kaptam,nagyon remélem hogy beindul,mert ha nem,akkor december 2 indítanak 😁❤ Igen,jól esett,kicsit kikapcsolt,és a kisfiam is segített benne 🙃

Köszönöm szépen.

2# nem vagyok olyan,de sokszor beleszólt már az életünkbe.

Csak drót kerítés választ el bennünket,jövőre tervezzük csinálni a kerítést 🙃

2021. nov. 25. 15:13
 5/14 A kérdező kommentje:
3# Mondjuk én annyit nem tudnék sétálni 🙃 eléggé vizesedik a lábam,de grat neked. És végül mennyire szültél?
2021. nov. 25. 15:15
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Az ilyen nyanyák azok, akik máskor azt szajkózzák, hogy "a szülés pillanatáig a földeken kapáltak, aztán a gyerek kipottyanása után visszaáltak kapálni"


Hagyd a francba.

2021. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Említettem neki,de ő csak hajtotta a sajátját. 🙄

Mondtam neki,hogy nem kell rosszra gondolni,stb stb...

Megnyugodtam,köszönöm a válaszokat 😘

2021. nov. 25. 15:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha jólesik akkor semmi gond!Mi a nagyobb gyerekekkel szülés előtt 2 nappal még elmentünk Szilvásváradra kirándulni,és fölsétáltunk az ősember barlangba is.Egészségetekre!
2021. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

38.hétig dolgoztam.

A 39.hetem:

Szerdán nagybevásároltam, bazinehéz kosarat tologattam

Csütörtökön kifestettem az előszobát. Butortologatással, takarítással

Pénteken elvoltunk túrázni, olyan 4km-t setáltam kb.

Szombaton a kertben lombsöprűztem, cirka 1000m2

Vasárnap megpihentem

Hétfőn vizsgálatokon voltam meg takarítottam,

Kedden pedig megszültem.

Minden okés volt.

2021. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ilyenkor en már semennyit. Nyokott egy ideget a gyerek nem tudtam ránehezedni a bal lábamra mert azonnal osszecsuklott. Szoval ez a szememben valami emberfeletti teljesítmény a részedről 🤣🤣
2021. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!