Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e ez jele terhességnek,...

Lehet-e ez jele terhességnek, mikortól jellemző a hányás?

Figyelt kérdés
A menstruációm kb 1 hete múlt el, azóta a párommal, és menstruáció közben is védekezés nélül voltunk együtt. Belém csak akkor élvezett, mikor megvolt. (előző hét kedd, 23.-a, már csak alig volt meg). Azóta megszakításos módszerrel többször csináltuk. Megváltozott közérzetet nem érzek, de ma reggel hánytam, amit sosem szoktam, évek óta egyáltalán nem is hánytam. Volt olyan, akinek ilyen korán jelentkezett a hányás, mint terhességi tünet?

2021. nov. 29. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Hány éves vagy 10? Ha ennyire nem vagy tisztába azzal hogy lesz a gyerek,akkor ne szexelj védekezés nélkül!

Hogy az istenbe hánynál terhesség miatt,mikor 1 hete volt az aktus!?

Áhh felesleges leírni a menetét hogyan lesz a gyerek,mert ugyse értenéd!

De kérdésedre válaszolva,nem, nem a terhesség miatt hánysz!

2021. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

N E M.

Aktus után 6 nappal még nem termelődik Hcg, ami a tüneteket okozza, tekintve hogy ennyi idő alatt beágyazódás sem mehet végbe.

Nyolcadikos bioszig még nem értetek a suliban?

2021. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha kimarad a köv menzesz, azután lehetnek ilyen tünetek. Addig nem.
2021. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Ha az előző ciklusban teherbeestél, akkor igen. De azt egy teszttel kizárhatod vagy megerősítheted. (Ritkán van akinek megjön még 1x akkor is ha terhes.)

Más esetben 7 szentség, hogy nem terhességtől hánysz. Alig 1 héttel a fogantatás után még kb. semennyi hcg nincs a szervezetedben, nem hogy annyi amennyi hányást okozna. Ha annyi a hcg, hogy már hánysz, akkor nyugodtan lehet terhességi tesztet is csinálni.

2021. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Az azért ugye megvan, hogy a megszakítás nem védekezés, és így bármikor becsúszhat a baba?
2021. nov. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Nálam kiakadt a mérő a véres f**nal
2021. nov. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
#6 Jó katona vérben is harcol xD
2021. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha a katona harcolt is volna, én biztosan nem. 😅
2021. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
7es 😂😂😂😂😂
2021. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kiderült hogy terhesség miatt vagy gyomorrontás miatt hánytál?
2021. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!