Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikrekkel vagyok 10 hetes...

Ikrekkel vagyok 10 hetes várandósde, aggodom nálunk nem jellemző az iker terhesség s akinek volt ő sanjnos elvrtélt! Gyakran szurkál a hasam az orvos csak sok pihit javasolt ezt be is tartom. Szerintetek megmaradnak? Normálisak a tünetek?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is gratulálok! A szurkálás teljesen normális, nekem is volt, egy babával. Szóval ez normális, de magnézium segít, valami jól felszívódó, pl Magnerot, Magnesii citrici. Nem tudjuk mikor mi történik egy terhességgel, de persze, jó eséllyel megmaradnak. Az nem jelent semmit, hogy a családban, ahol lettek volna ikrek, vetéléssel végződött. A vetélések legnagyobb részét genetikai rendellenesség okozza, szóval nem alkati kérdés. Még 2 hét és csökken az esélye. De a szurkálás nem következtet vetélésre, emiatt ne aggódj. Nő a méhed, nyúlnak a szalagok, emiatt van. Magnéziumot és pihenést szoktak rá javasolni.
2018. ápr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam is ikrek jöttel először. Semmilyen kóros-káros tüneted nincsen... és ne is legyen.


Próbálj kevesebbet aggódni - mondom ezt azzal együtt, hogy az anyaság már ilyen, eztán mindig lesz benned aggodalom. Akkor is ha már megszülettek, akkor is, ha már nagyobbak... :)

2018. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gratulálok :) teljesen normális a pici szurka. ugye a méh is gyorsabban nö mint az egy babánál.. én még csak 14.hetes ikres vagyok,de legalább 22 hetesnek nézek ki :) pihenj soka,amikor csak tudsz,nekem is ez segit!
2018. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!