Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derék vagy vese fájdalom?

Derék vagy vese fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisterhes vagyok, 4+2.

Mostmár 6. Napja kezdődött (talán a beágyazódás után) hogy fáj a derekam, amit nemtudok eldönteni hol fáj.

Keresztcsonttól bal oldalra és kisugárzik fentre a veséhez?

Vagy vese fájdalmaim vannak inkább?

Orvosnál (magánházidoki) ma voltam, említettem, azt mondta méhen kívüli terhességnek ilyen fiatal terhességben nincs mèg ilyen jele.

Volt már valaki így? Nem 10 percenként, de sűrűbben járok pisilni, mint amúgy. Ezen kívűl nincs se vérzés se semmi.



2021. nov. 29. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen az elején. Menstruáció első napján szokott lenni, meg most egy pár napja a közelgő szülés előtt.

Nőgyógyászhoz mikorra van időpontod?

Ha nagyon rosszul éreznéd magad, és/vagy a méhen kívüli terhesség tüneteit éreznéd magadon, akkor mindenképp menj el ügyeletre. Reméljük minden rendben ♥️

2021. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mára kaptam időpontot a nőgyógyászhoz. Nem tudom milyen a méhen kívüli terhesség alapvetően. Csak amiket a neten olvasok róla. De bízok benne, hogy nem ilyen. A hasam nem görcsöl.
2021. nov. 29. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!