Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azokra lennék kiváncsi akik...

Azokra lennék kiváncsi akik véreztek terhessèg alatt , akár egyszer vagy többször is . Minden rendben lett végül? Én 13 hetesen véreztem elôször, egybôl ügyelet majd a saját dokim, csak aznap este véreztem egy minimálisat.

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki, hogy picit lennebb tapadt meg a placenta és közel van a méhszájhoz, de hgy majd fennebb fog húzódni ès hogy mèg lehetnek kisebb vèrzèsek,de èn nagyon aggódok most vagyok a 15. Hétben:(
2021. nov. 29. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél 10x véreztem elejétől a végéig. Először progeszteron hiány majd rosszul tapadó lepény miatt.

Másodiknál 5x,progeszteron hiány majd hematoma miatt.

Harmadiknál csak 2x ott 27.héten tágulásos vérzésem volt.

Pihej, ne emelj. Magnézium.

Mondjuk első kettőnél nekünk teljes 9 hónap sextilalom volt.

2021. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pont így voltam én is, csak nekem 15 hetesen kezdődött. Pihenés, semmi szex, sok magnézium. A 22. hétig párszor még vérezgettem, aztán tényleg feljebb ment a lepény. Minden rendben volt innentől, mindjárt 15 hónapos a kislányom.
2021. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
1x vèreztem a 8. Heten, teljesen problemamentes terhessegem volt utana
2021. nov. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ikerterhességem volt, én is véreztem 3x


Minden rendben volt, egészséges babák születtek :)

2021. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

7x véreztem a 17.hétig. nem barnázas, nem pecsételés, rendes vérzés.

1x olyan durva volt, mire felalltam a wc-ről ugy elöntött a vér, a zoknimban tocsogott.


Természetesen minden alkalommal ügyelet, sosem látták okát.


A 17.héttől pedig 1x sem jelentkezett. Dolgoztam tovább, ugyan ugy szexeltünk, meg csak nem is pihentem többet mint szoktam. 39+1re szültem.


Holnap 9hetes a lanyom :)

2021. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!!
2021. nov. 29. 13:07
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Én "csak" barnáztam 2x szex után 2 nappal, egészen kicsit de mentem dokihoz, kiderült hogy méhszáj polip, el lettem tiltva a 12. hétig a szextől hogy utána megnézzük és csoda de eltűnt!!! Azóta a szex is mehet és valóban semmi gondom utána :)
2021. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hasatok vagy derekatok fájt? :-/
2021. nov. 29. 15:43
 9/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem nem fájt egyik sem.
2021. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7es vagyok, nekem sem.
2021. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!