Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babás kismamik! Ki...

Első babás kismamik! Ki mikor érezte a baba első mozgását? És mikor tudtátok meg a baba nemét? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
17 hetes és 5 napos kismami vagyok!

2021. dec. 4. 13:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
20+2 jelenleg a vadligorcsokkel szenvedek éjjel nappal, alig alszom😭 Kisfiú lesz, prena teszt mutatta ki 13 hetesen 🥰 Most kezdett el egész gyorsan nőni a hasam, pár napja már éreztem kis kaparaszasokat, tegnap, éjjel pedig az első rúgást🥰 mellső fali lepeny, azért csak ilyen "későn"
2021. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

16 hetesen volt 2x ilyen pukkanás-szerű érzésem , utána 2 hétig semmi. 18 hetesen hirtelen elkezdtem napi szinten érezni, pár nap elteltével már apuka is érezte a kis rúgásokat kívülről. :) akkor még pár hétig enyhe mozgások voltak és nem igazán volt benne rendszer, talán annyi csak, hogy este lefekvés után volt mindig aktívabb.

Első baba, hátsófali lepény.

2021. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 2es vagyok. nekünk 12 hetes genetikain már mondták hogy nagyon úgy néz ki hogy kislány. Akkor ez még nem volt biztos. 15 hetesen megerősítették, azt mondták 99%, majd 18 hetesen már 1000%ra mondták hogy kislány. Én a 15 hetes vizsgálaton már egyértelműen elhittem; gondoltam hogy ekkorát nem lehet tévedni, ráadásul 2 egymástól független orvos mondta.
2021. dec. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
3as,nekem is két különböző orvos mondta hogy kislány 😂😂 1es voltam😊
2021. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Az első babánkat 14 hetesen kezdtem érezni, hátsó fali lepénnyel. A nemét sosem tudtuk 100%-ra, a 36. héten mondott a doki egy “talán lány”-t, de azért hozzátette, hogy ő még nem festené rózsaszínre a gyerekszobát. 😄
2021. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

13:39 De jóóó!

Huh nem gondoltam volna hogy ilyen előfordulhat, én nálam a szédülés fordul elő párszor, én néha éreztem valamit, nem is tudom hogy mihez tudnám hasonlítani!

Jobbulást kívánok! Remélem minél hamarabb elmúlik a vádligörcsöd!❤

2021. dec. 4. 14:00
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
érzed babát? hogy vagy kérdező?
2021. dec. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm 🥰 1es vagyok 🥰 Szerencsére engem a szédülés elkerult, párszor éreztem csak 1-1 pillanatra. Remélem te meguszod a vadligorcsot de az csak később jelentkezik elvileg, mármint ilyen 19,20.het körül. Kívánom hogy ne legyen🥰 Te hogy vagy?
2021. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok. Azóta 36 hetesek vagyunk, nekünk még mindig lány :D mostmár csak nem fog fütyit növeszteni :D bár ha úgy is alakulna hogy kisfiú, akkor szerintem jót fogok rajta nevetni hogy hogy megviccelt minket a kis betyár :D
2021. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

13:48/51 Annyira jó olvasni ezeket amiket írtok! Annyira örülnék már én is ha rendesen érezném a rúgásokat, bár igaz szerintem nem kéne ez miatt kétségbe esnem!😊

Én is remélem nem sokára megtudom a nemét!

2021. dec. 4. 14:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!