Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17-18 hetes Kismamik hogy...

17-18 hetes Kismamik hogy vagytok? Érzitek már a baba mozgását?

Figyelt kérdés

2017. jún. 21. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én elvileg 17-18 hetes vagyok,de pontosat majd hétfőn tudok meg,mivel nekem 15 hetesen derült ki a terhességem. :( van egy 2 éves fiam,aki április végéig szopizott.Április 12.én elmentem a nőgyógyászhoz rákszűrésre,meg is vizsgált,nem vette észre a terhességemet,nekem meg eszembe se jutott,h az lennék,mert az ég világon semmi jel nem utalt rá.Április 13.-án megjött a mensim,brutál görcsökkel,aztán a kisfiam abbahagyta a szopit.Május végén elmentem a nőgyógyászhoz,hogy április 13 óta nem betegedtem meg,még a hormonok miatt lehet,vagy gond van.megvizsgált,azt mondta h érez egy kis terhességet,néz ultrahangot.Nézett,azt mondja ez nagyobb terhesség,hasin tudja csak megnézni.azt mondta 8-9 hetes,de inkább menjek be másnap a korházba az rendes ultrahangra,nézze meg hozzá értő,mert ő nem ultrahangos orvos.. bementem,ott pedig egy kb 2 perces rohanásos vizsgálattal megállapították h 15 hetes terhes vagyok.borzasztóan örültem,de mellette meg rettegek is mert lemaradtam a 12 hetes ultrahangról,rettegek h beteg életem. :'( hétfőn megyek a 19 hetesre.

A durva az egészben,h az ég világon nem látszott rajtam semmi,és aznap mikor kiderült fájt,feszült a hasam,másnpra meg akkora lett,hogy az hihetetlen,és rá egy-két napjára meg is mozdult a drága,hanyattfekve már egyértelmű rúgásai voltak,addig meg úgy elbújt. <3

Borszatóan várom a hétfőt,nagyon félek tőle,hogy mit fognak mondani.

Amugy jol vagyok,ez a meleg visel meg,meg most a folyásommal vannak gondok,most kaptam két féle gyógyszert rá,de már megőrülök.

Te hogy vagy?

2017. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja,amugy én még mindig hiába lassan 3 hete érzm mozogni,inkább csak hanyatt fekve érzem,nagyon nagyon ritkán ülve,de az tényleg fehér holló,állva meg egyáltalán nem. Te érzed már?
2017. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

17+5 hetes kismama vagyok. Második baba, van már egy 2,5 éves kislányom. 🙂

Május vége óta érzem a mozgását.

Jól vagyok, nem visel meg a meleg sem.

És te, kérdező?

2017. jún. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is 17+5 hetes vagyok. Hétfőn is éreztem egy kisebb mocorgást, de ma már hajnal óta rugdos kisebb- nagyobb szünetekkel.

Jól érzem magam amúgy, sok energiám van.

Kajából a húst meg nem enném ebben a nagy melegben, inkább fagyi, sajt, paradicsom, paprika, joghurt amit kívánok.

2017. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jajj, tegnap este néztem a kérdést, még nem volt válasz, most meg van 4 is. Köszönöm hogy írtatok.

Először is gratulálok mindenkinek a babákhoz. 😊 Én is 17+5 hetes kismami vagyok, és 2-3 napja érzem konkrétan a babát.😊 nagyon jó és közben vicces érzés is.

Én elég rosszul tűröm a meleget, ma is rosszul voltam. Erre még rátesz egy lapáttal az is hogy néha még van hányingerem, bár jobban vagyok mint az első trimeszterben. 😊

Nekem is inkább a szendvicsek gyümölcsök mennek.

És azt tudjátok már hogy kisfiút vagy kislányt vártok?

Nekünk a 14. heti genetikai ultrahangon megmutatta a doki hogy fiúcska. 😃 El se akartam hinni. 😃 Valahogy én olyan lányos anyukának képzeltem magam. Mondjuk első baba szóval mindegy volt hogy mi, a lényeg hogy egészséges legyen 😊

Első válaszoló neked gratulálok a meglepi babához, szerintem ne aggódj feleslegesen, biztos hogy egészséges a picikéd. 😊

2017. jún. 22. 23:55
 6/6 anonim ***** válasza:

7:27-es vagyok.

Én is gratulálok neked! Vicces, hogy hárman is ugyanarra a napra vagyunk kiírva. 🙂

Nálunk úgy tűnik ismét egy pici lány fog érkezni.  Hihetetlenül örülök neki, mert én is lányos anyukának érzem magam.

A kèt terhesség teljesen más. Az első babámmal rengeteget hánytam, most viszont semmi ilyesmi nem volt.

Ki hol fog szülni?

2017. jún. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!