Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen ez normális?

5 hetesen ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan 4-5 hetes terhes lehetek már, 1jén kellett volna megjönnie, pozitív lett a tesztem. Hétfő óta görcsölök, hányingerem van, puffadok. Csütörtök óta pedig gyakran lesz 80+ a pulzusom nyugalmi állapotban, és nagyon feszültnek érzem magam, mintha stresszelnék, és emiatt a hasam is fáj. Van hogy hajnalban ébredek erre, hogy nem tudok aludni mert annyira feszültnek érzem magam. Már van egy 3 éves gyerekem, vele ilyen tüneteim nem voltak. Csak kb 6hetesen görcsöltem, de arra a magnerot használt. Kértem időpontot dokihoz, de az asszisztens 20ára adott csak időpontot, mert hogy felesleges bemennem, szedjek magnéziumot és pihenjek.

Volt másnak ilyen kora terhességnél?


2021. dec. 5. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt, és normális.

A 20-a sem gond, tényleg csak a pihenés meg a magnézium marad megoldásnak.

2021. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pulzus azért nagyobb, mert most kettőnek pumpál. Kardiológus válasza volt ez, mikor annó kérdeztem, hogy sose volt 90 körüli, most miért?
2021. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem magam, bár nem ébredtem stresszre, de egy pár lépcsőfok után is úgy vert a szívem, mintha futottam volna fél órát...
2021. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!