Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterheles előtt lehet...

Cukorterheles előtt lehet bevenni femibiont és magneziumot?

Figyelt kérdés
14 hetesen mennem kell korai cukorterhelesre, mert van egy kis inzulin rezisztenciam, doki mondta jó lenne ha megcsinalnank(ott nala fogom maganban) de elfelejtettem felhívni, hogy femibion 2est, illetve MagneB6-ot lehet bevenni, vagy nem? Azt tudom csak vizet szabad inni, azt is keveset. De sejtem nem szabad, majd max utána, de azért rákérdek itt🙃
2021. dec. 5. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Én aznap csak a cukor terhelés után vettem be ezeket, mondjuk mivel vitamin, en amúgy is van hogy össze vissza veszem be adott nap, amikor epp eszembe jut, de amúgy se kora reggel szoktam éhgyomorra ráadásul...
2021. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges előtte bevenni. Beveheted utána is, sőt ha kimarad akkor se lesz semmi az égvilágon.
2021. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én általában reggeli után veszem be, de van hogy előtte, ha nincs hanyinger. Most akkor délután fogom. Köszönöm😇
2021. dec. 5. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Jó de most nem fogsz reggelizni, ergo ráér akkor bevenni, amikor az első szilárd ételt magadhoz veszed
2021. dec. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megértettem elsőnek is
2021. dec. 7. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!