Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is észrevette, főleg így...

Más is észrevette, főleg így a téli időszakban, hogy terhesség alatt nagyon legyengült az immunrendszere?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja meg vagyok fázva, köhögök, náthás vagyok. Ajakherpeszem is másodszorra jön ki. Bőröm is sokkal csúnyább mint előtte. Vitaminokat természetesen szedem.

2021. dec. 8. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi nem volt..


Egyikkel “kisterhes” másikkal pedig utolsó trimeszteres voltam .


Az elsővel februárban voltak köhögős

2.-kal pedig amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, de az nyàrra esett.

2021. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna ki ezt a kérdést, pont így vagyok vele
2021. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kettes válaszadó, írtam üzit :)
2021. dec. 8. 14:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

27 hetes terhes vagyok most. 5 hétig voltam beteg, orrdugulás, elment a hangom stb. Aztán nagy nehezen végre elmúlt, kijött a herpeszem. 🤦🏽‍♀️ (Középiskola óta nem volt!!)

A bőrömet inkább hagyjuk, az előző terhességem során olyan szép volt, most úgy nézek ki, mint aki serdül 😂

2021. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor van remény, hogy elmúlik. Én most vagyok 28, remélem most már tényleg hamarosan vége, sose voltam ennyire “gyöszös” életemben mint most :)
2021. dec. 8. 14:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elég gáz, 19hetesen már kétszer volt herpeszem, megfazas sőt hányás-hasmenés is volt már ezalatt... Mondjuk nekem a fiam hozza haza rendesen az ovibol 🙈


Egyébként a korábbi terhességeim nem télen voltak és ugyanúgy volt minden.. Herpesz stb...

2021. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem
2021. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem gyengült le. Az idegeim kezdik csak bemondani az unalmast, mert még nem jött a baba 😂
2021. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező gyógyulj meg mihamarabb
2021. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első trimeszterben volt minden bajom, de gondolom rátett egy lapáttal, hogy amúgysem éreztem jól magam, így könnyebben lebetegszik az ember... Be is nyaltam minden taknyosságot. Most lekopogom mindenki beteg körülöttem, nekem semmi bajom. De az is tény, hogy vigyázok magamra. Amíg nem volt kötelező a maszk én akkor is hordtam, kerülöm a zsúfolt helyeket, stb. Vitamin, gyümölcs, plusz sok zöldség.

Egyébként sajnos természetes, hogy ilyenkor sérülékeny az immunrendszer.

2021. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!