Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszt pozitív hcg...

Terhességi teszt pozitív hcg 1972,5 de nem látnak se méhen kívül se méhen belül terhességet nem ertem vérvétel alapján terhes vagyok akkor miért nem látnak semmit?

Figyelt kérdés
Nyh. Vastagsagon kívül mást nem látnak azt mondta a doktor úr (magán orvos) lehet korai terhesség de nem zárja ki a méhen kívülit sem normális menstruációm október 2.an volt aztán október 29.de akkor már nem igazán volt menstruációm. Dec. 4en elkezdtem rózsaszínes vért törölni 4 napig tartott nem görcsölök nem fáj semmim holnap erkezik meg a következő hcg eredmény! volt már valaki igy? Tapasztalatokat lecci köszönöm

#Pozi teszt hcg magas
2021. dec. 8. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen tiszta. Mikor volt utoljára menstruációd, amiből a terhességet lehet számolni?

Ha október 29, akkor még nem biztos, hogy bármit lehet látni az ultrahangon. Főleg ha nem tudod mikor volt peteérésed.

Milyen hosszú a ciklusod?


Amikor én túl korán mentem dokihoz, mert elszámoltam magam, csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott, de 2 héttel később már lehetet látni az embriót.

2021. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából igen október 29.en volt az utolsó menstrum mert rendesen volt csak nem annyi mint szokott es kevesebb ideig November 7. Körül lehett peteersem nov. 11.en csináltam 2 pozi terheseggi tesztet
2021. dec. 8. 23:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jön ki! Ha november 11.-én teszteltél pozitívat, akkor biztos nem 7.-én volt peteérésed. Ennyi idő alatt nem tud beágyazódni, és megkezdődni a HCG hormon termelődése.
2021. dec. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó menszesz okt 27, első + teszt nov 24, kedden mondta a dokim menjek mar be UH ra hogy jo helyen van e . 11,83mm-es petezsákot láttunk. Valahogy en sem ertem hogy nalad hogy van most ez :/
2021. dec. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az elozo kerdesedben azt irod, november 11en pozitivak lettek a tesztjeid. Azota eltelt 4 hét, már rég szivhangnak kéne lenni babával. En ugy tudom, ha a HCG 1000 felett van, akkor már látni kell minimum petezsakot az UH-n, egyebkent sajnos nagyon méhenkivuli gyanús. Nagyon sajnálom...:(
2021. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett a mai eredmény? Mi újság veled?
2021. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmenyed?
2021. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!