Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterheleses vizsgálatot...

Cukorterheleses vizsgálatot ki hogy bírta? Nagyon tartok tőle.

Figyelt kérdés
2021. dec. 9. 10:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Meginni a löttyöt a legkönnyebb része, utána volt egy fél óra amikor elég szaron voltam, kavargott a gyomrom, nem kaptam levegőt a maszkban, viszont ha ez elmúlik akkor onnantól sima ügy.
2021. dec. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Nálunk is otthon kellett bekeverni, tettem bele egy kis citromlevet, sima menet volt. Édesszájú vagyok, egy jó tömény limonádé volt gyakorlatilag. Teljesen jól viseltem, mondjuk utána halálra untam magam, de vittem könyvet, így eltelt valahogy az idő.
2021. dec. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Fiammal mikor voltam, kb 3 éve,megittam, kiültem a parkba, pont ősz volt. Semmi baj nem volt.


Most fél éve meg mikor a lányommal voltam, nyári dög mrleg volt. A maszkot nem vehettem le, a váróból nem mehettem el, ablak nem volt nyitva. Körülöttem rengeteg nyugdíjas, szagok még maszkon keresztül is.

Kb 1 óránál jártam, elkezdtem szédülni. Szólni akartam a nővérnek. Agogy alltam fel elajultam. Azt mondták a cukorsokktól. Onnan vegig hanyingerem volt. De mivel nem hanytam ki, így hál isten nem kellett megismetelni.

2021. dec. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tömény volt. De én alapból nem vagyok édesszájú. Nekem nagyon ki volt a gyomrom tőle, és hányingerem lett (azt hittem kihányom). De én kimentem a szabad levegőre, nem a váróba szenvedtem. Úgy sokkal jobb volt. Fél óra után viszont jobban lettem, és a hányingerem is csillapodott. Tartani nem kell tőle. A legrosszabb, hogy kicsit rosszul leszel tőle.
2021. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Minden simán ment. Mind a 2 alkalommal nyáron voltam cukorterhelésen. Előző este kikevertem, tettem bele egy kis citromlevet. Még jól is esett a nagy melegben a hideg "limonádé".
2021. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég volt és kell majd 6 het múlva új 😭😭 pedig nem is vagyok cukros... A lotty elég édes de turheto, utána kb fél órát voltam veszett rosszul, borzasztó álmos, szédültem, nem mertem elmenni pisilni se ( mondjuk nem tudtam h ihatok vizet), utána csak uncsi volt
2021. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon finom! És nemcsak én voltam/vagyok ezen a véleményen :-D
2021. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Kaptam bele citromlevet, ott keverték be a cukros löttyöt, én is féltem tőle, mert nem csípem a nagyon édes dolgokat, éhgyomorra meg főleg nem, de semmi gond nem volt. Miután leért a “koktél”, kiültem a váróba, a következő fél órában nem volt a legjobb a gyomrom, de nem mondanám hányingernek, inkább nagyon enyhe émelygés, ami egyik pillanatról a másikra elmúlt, letelt a 2 óra, mentem is dolgozni, a nap további részében sem éreztem magam rosszul szerencsére, és az eredmény is tökéletes lett. :)szerintem tűrhetőbb, mint amilyen rémes sztorikat hallok róla. Ne izgulj!
2021. dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
84%
Sokkal kevésbé gáz, mint amekkora hisztit csinálnak miatta néhányan.
2021. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
83%

#19

Egyetértek. Én múlt héten voltam, a lötty még citrommal együtt is nyilván undorító ízű, miután megittam, éreztem, hogy enyhén megfekszi a gyomrom, majd vártam. De ezt a beteges hisztit fel nem bírom én sem fogni körülötte, hogy egyesek akkora ügyet csinálnak belőle mintha minimum a s*egguket készülnének kirángatni a szájukon át

2021. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!