Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterheleses vizsgálatot...

Cukorterheleses vizsgálatot ki hogy bírta? Nagyon tartok tőle.

Figyelt kérdés
2021. dec. 9. 10:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
15%
Lehet egyesek jogosan félnek tőle...én pl nem félek de nekem nagyjából 10 éve kiadták (orvosi papíron!!!) hogy sehova nem mehetek reggeli nélkül, ugyanis elájulok. Mikor ez történt, 1es volt a várcukrom, igen, 1!!! Az orvos azt csodálta hogy élek, nem kómában fekszem ezzel a cukorszinttel. Szóval igenis vannak akik tartanak az éhgyomros verziótól.
2021. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
(nyilván nem vagyok átlagos eset, de én pl inkább ezen okból fizettem érte magánban, mert az a labor csak 350 méterre van a házamtól, míg az sztk 6 buszmegálló. alapból az sincs messze de így igenis messze van nekem) 21 voltam
2021. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Engem is ijesztgettek,de egyáltalán nem vészes. Jó, ha hirtelen megdobja a cukrot,lehet nem kellemes ,de nem lesz semmi baj. Nem kell rástresszelni. Idd meg ülj le és olvass egyet
2021. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ide trollkodom, de egyébként van még valaki, akiknél szintén "kétnapos" a cukorterhelés? Én ezen azért valamelyest fennakadtam, tegnap kaptam az infót, hogy nálunk egyik nap megcsinálják a labort egy éhgyomrival és egy héten belül tetszőleges időpontban kell menni a terhelésre, ha az éhgyomri cukor rendben.

Most lehet én vagyok a naiv, de ez miért nem fér bele egy napba?

2021. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
24es dettó így mondták nekem is az sztk-ban. Elmentem magánlaborba. Szerintem is marhaság...
2021. dec. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
24: nálunk egyben csinálják. Egy esetben tudom elképzelni hogy szétszedjék, ha az éhomi alapból rossz, akkor ugye nem is terhelhető a kismama. De ezt sima ujjbegyes méréssel meg lehetne oldani.
2021. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szimpla kényelmi opció. Ők leveszik a vért, megy a laborukba, majd valamikor délutánra meg lesz az eredmény az éhgyomri cukorral együtt és akkor két nap múlva jöhet a cukorteszt... Holott gondolom le tudnák viszonylag gyorsan zongorázni azt a cukormérést, csak akkor soron kívül foglalkozni kéne vele.
2021. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
En szédültem az utolsó fél órában, de máskor is mindig szédülök, ha kimarad a reggeli es a kávé valami miatt. A lotty íze semmi különös nem volt. Amikor vége lett az utolsó vervetelnek, rögtön ettem es ittam egy kávét, aztán mar jol voltam teljesen.
2021. dec. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Nekem kb 1 óra után hányingerem lett tőle, de nem hánytam. Amúgy kibírható vizsgálat. Szülni rosszabb volt. :D

Jövő héten megyek a második babásra, kíváncsi vagyok, most mi lesz.

2021. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

24#

Ahová lakcím szerint tartozom, szintén 2 részletben csinálják. A védőnő mondta is, hogy igyekszik mindenkit lebeszélni róla, hogy itt csinálja, ha van más lehetőség. Nekem a háziorvosom másik településre tartozik (ahol előtte laktunk), oda fogok menni terhelésre, ott egy napon csinálják az egészet.


29# voltam

2021. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!