Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális vagy aggódjak?

Ez normális vagy aggódjak?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok, ma vizsgált a doki, eléggé kellemetlen volt, mondta hogy rózsaszínű folyás előfordulhat, nem tudom talán tágítani próbált, azóta viszont vérzek, nem drasztikus módon, de már a 4. vékony tisztasági betétet kellett kicserélnem mert összevéreztem, 5 órája vizsgált, görcseim nincsenek csak ez a vérzés...
2011. okt. 18. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a rózsaszin lenne normális,nem a vér...
2011. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a vérzés nem normális!
2011. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy voltam ,megvizsgált a doki,elöntött a vér már amikor leszálltam a vizsgálóról,annyit mondott éjszaka vagy holnap találkozunk.Nem volt semmi baj,vérezgettem,na de éjszaka csak járkáltam,nem tudtam lefeküdni,pedig nem fájt a hasam,csak kellemetlenül éreztem magam,majd kicsi görcseim voltak,alig fájt,de végül 3 percenként jöttek,akkor gondoltam talán bekéne menni a kórházba,a kocsiba már erős,hosszú fájásaim voltak,mire beértünk eltünt a méhszáj,már csak a tolófájásokra kellett várni,fél óra múlva kibújt a kisfiam,aki ma már 2 éves 8 hónapos!Szóval ne aggódj szerintem,de amúgy meg ha mégis aggódsz menj be a kórházba,max haza küldenek!
2011. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hát most nem tudom mit csináljak, ha nem múlik el felhívom a dokit... :S
2011. okt. 18. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy én amikor tágultam - véreztem.

Igaz,nálam magamtól indult be a dolog - és úgy vettem észre vajódás alatt otthon.

Megijedtem.

Aztán mikor egyértelmű lett hogy ez a vajúdás és menni kell (amúgyis mentem volna a vérzés miatt)bent a szülőszobán mondták,hogy "persze hogy vérzik, nyílik a méhszáj, tele van vérdús érrel"...


NOS, az a helyzet,hogy szerintem megpiszkálta a dopki a méhszájadat, szerintem igazából szándékosan, és elkezdett nyílni - ezért vérzel!

Viszont a vérzés gyors tágulásra utal(hat), szerintem nemsokára babázol!

2011. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. okt. 18. 17:52
 7/9 anonim ***** válasza:

A dokis tágítás után nekem is volt rózsaszínezésem, amikor viszont tágultam, akkor véreztem, tisztasági betéteket raktam be.

Szerintem, hívd fel a dokidat, aztán pihenj, nemsokára sok erőre lesz szükséged. :))

2011. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én is véreztem ekkor, de nekem viszont pár csepp után elmúlt. Én tuti megkérdezném telefonon, mitévő legyek.

Drukkolok! :))

2011. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia


hívtad a dokidat? mit mondott? nem kizárt hogy úgy vizsgált hogy meg is indult a szülés. anyum így járt nagyon régen.

2011. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!