Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogtömés terhesség alatt...

Fogtömés terhesség alatt mennyire veszélytelen?

Figyelt kérdés
Ki esett egy tomes pár hónapja. Első trimeszterben nem akartam elmenni nem fáj. Most vagyok 18 hetes. Kaphatok érzéstelenítőt? Ti elmennetek vagy majd szülés után?
2021. dec. 13. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen, persze. Én nem is hagytam volna ennyi ideig, borzalmasan alá tud szuvasodni az egész.
2021. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire. Ellenben az elhanyagolt fogazat koraszülést meg méhen belüli retardációt okozhat...
2021. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Mármint semennyire nem veszélyes a kezelés.
2021. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ha kiesne a tömésem már másnap a fogorvosnal ülnék ha, fáj ha nem. Mikor múltkor letort az oldalabol egy darab már rosszul voltam hogy csak 5 nap mulva volt időpont.
2021. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát amikor kiesett én is így voltam vele de kiderült a baba és nagyon nehéz időszak volt. Hanyas egész nap. És őszintén szólva a legkissebb bajom volt a fogam. El is felejtettem.
2021. dec. 13. 15:51
 6/9 A kérdező kommentje:
De a baba jól van nincsenek fejlődési bajai. És holnapra van időpontom a fogorvoshoz egyébként. Csak feltettem a kérdést h nyugodtabb szívvel menjek
2021. dec. 13. 15:52
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Nem a szádon át fogsz szüli.
2021. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Menj el nyugodtan, nem érdemes halogatni
2021. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon fáj a fogad, akkor tömesd be. terhesség alatt nem árt a fogászat a babának.
2021. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!