Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennétek terhesen lagziba a...

Mennétek terhesen lagziba a covid tetőzésènek idején?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmnek lesz az esküvője, amit alap esetben ki nem hagynék, de kismamaként kicsit aggódom.

A saját esküvőnket is csak szűk körben tartottuk tavaly, amikor szintén kismama voltam.



2021. dec. 14. 19:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
48%

Terhesen voltam 2x Dubaiban, 1x Bakuban és 1x Rómában, valamint most jöttünk haza egy 12 napos amerikai útról.

Semmi bajunk nem lett sehol, bár tény, hogy oltva vagyunk mind a ketten.


Így nekem evidens, hogy az esküvőre is mennék.

2021. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
40%
Oltva vagyok mégis viselek maszkot, mert a sima nátha is kikeszit terhesen. Utálom hogy csak harmatgyenge gyógyszereket szedhetek.
2021. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2021. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
55%
Csak a szertartásra mennèk el, gratulálnèk, odaadnám a borìtèkot. Ìgy is tettem, a puszilkodòs rèszt is kihagytuk tavaly, nem halt bele senki, megèrtettèk. Akkoriban mèg nem voltam oltva, nem kockáztattam 7 hònapos terhesen. Az egyik barátnőm szülès előtt kapta el, rèmálom lett a szülès is ès a babát is elvettèk tőle utána, elkülönìtettèk inkubátorba. Másnap a barátnőm alvázát rendben találták, s covid-osan hazatessèkeltèk. A babáèrt 4 nap múlva mehettek. Ez megtörtènt...
2021. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Maximum a szertartas utan kint,a tomeget viszonylag elkerukve gratulalnek,adnam at az ajandekot,de biztosan nem ulnek orakig csomo ember kozt. Lehet lepontozni,32 hetesen elkaptam, nem szeretnem megegyszer atelni,amit akkor...
2021. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%
Amikor terhes voltam, még nem volt covid, de a téli megfázós időszakban irtóra figyeltem, nehogy elkapjak valamit, már csak azért is, nehogy gyógyszert kelljen bevennem. Egy kisebb náthát és torokfájást leszámítva nem is voltam beteg. Szóval nem kockáztatnék, max ahogy írták, az esküvőre igen, a lagziba már nem mennék. Nem lehet annyira szellőztetni, és tünet mentesen is lehet fertőzni, órákat ott lenni...nem. És szerintem ezt a barátnő is megértheti.
2021. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
38%
Bevásárlás az letszuksegket, a lagzi nem.
2021. dec. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
17! Ezt nem vitatom. Én csak a kockázatot mondtam.
2021. dec. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
24%

18!


Ok, akkor nagyon leegyszerusitve: kénytelen vagy bevasarolni, mert különben éhen halsz, ergo mindegy, mekkora a kockázat, vállalod kell. Ellenben egy lagzi kihagyása a világon semmi következménnyel nem jár, ergo az 1% kockázat is sok és felesleges.

2021. dec. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
48%
És akik most csak bevásárolni, vagy egyéb "létszükséges" helyre járnak, meddig terveznek burokban élni? A gyerek a diplomaosztójára majd azért elmehet, vagy még az is feleslegesen nagy kockázatot fog jelenteni?
2021. dec. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!