Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 napja fáj a mellem, de nem...

10 napja fáj a mellem, de nem jön meg és a terhességi, illetve az ovu teszt sem lesz pozitív. Baba mellett mi lehet még a dologban?

Figyelt kérdés

Mostanában kissé összezavarodtak a ciklusaim, a legutóbbi 44 napos volt, november 27-én múlt el. (20.án jött meg. Alapból hosszú ciklusaim vannak, 35-36 naposak, ezt a kitolódást az oltás mellékhatásának tulajdonítottam. Édesanyámnak is az oltásra 2 hónappal zavarodott pont úgy össze a ciklusa, ahogy nekem, nála kimutatták, hogy ez a covid-oltás és annak tüneteinek egy utóhatása, ezért gyanítom h nekem is, de persze a szokásos stressz és ilyesmik is közrejátszhattak.)

27.ére rá 8 napra (ciklus 16. napja) elkezdtek fájni a melleim, a mellbimbók is érzékenyek. November 30-án volt lehetséges olyan aktus a párommal, amitől esetleg baba lehet a dologban, a 10 napot megvárva teszteltem egy negatívat, azóta várok, terhességi teszttel tesztelni újra majd csütörtökön fogok. (Közben elvileg lett volna ovum, de az ovu teszt egyik nap sem mutatott pozitívat.) A szokatlan mellfájdalom már több mint 10 napja tart. Néha szokott fájni a mellem a menzeszem előtt, de az 4-5 nap, ráadásul ovu utáni időpontokban szokott kezdődni. Mit gondoltok, ez a tünet mit jelezhet, inkább baba van a dologban vagy ez valami teljesen más tünet, egyáltalán normális, hogy van?



2021. dec. 14. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég sok dologtól késhet a mensi... De nagyon hosszú ciklusaid vannak, nem voltál még dokinál vele?
2021. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy az oltás miatt van, inkább gondolnék valami hormonproblémára. Nekem pl az oltás óta lett pontos 31 napos a ciklusom. Azt sem hinném, hogy az oltás okozta, csak egyszerű egybeesés. Inkább csináltass hormonos vérvételt is, és vizsgáltasd ki magad. A 35-36 nappal még annyira nem is lenne gond, de a 44 meg ki tudja mennyi már annyira nem tűnik normálisnak.
2021. dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!