Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit hogyan kellene intéznem?

Mit hogyan kellene intéznem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Abban kérném a segítségeteket hogy terhességet állapítottak meg nálam még májusban. Elis mentem az sztks orvoshoz nagyon korai terhességgel akkor volt a baba 2-3hetes...a párommal nem engedhettük meg magunknak akkor azt hogy babank legyen akármennyire szerettük volna... kértem az sztks kerületi orvos segítséget hogy abortuszt szeretnénk...elis küldtek minket vizsgalatokra hogy elinduljon a folyamat aztán volt egy nagyon erős görcsös vérzésem..biztos voltam benne hogy elvetéltem..a hónapokban semmi terhességi tünetem nem volt viszont a hetekben kellemetlenséget éreztem a hasamban...tegnap magán orvosnál voltam és megállapították hogy már harmadik trimeszteri terhes vagyok egy egészséges kisfiuval 5dn is láttuk a kis arcát... A kerülti sztks orvos anno nagyon normális volt mondta is ha megtartom a babat jelentkezzek hozzá terhes gondozásra... nemtudom ennek az egész menetét hol kellene ezt most elkezdeni intéznem? Nincs magán orvosra pénzem inkabb a kicsinek veszek mindent helyette... Aki le írná ennek a menetét megköszönném...nem szeretnénk hogy elvegyék a kicsit nem gondozott terhesség miatt
2021. dec. 15. 12:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Észre sem vetted, hogy nő a hasad vagy ez, hogy történt???
2021. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha májusban állapították meg a terhességet, akkor kb egy hónapon belül szülsz. Nem értem, mit szeretnél intézni, vagy mi a kérdés, hiszen te magad írod, hogy az orvos anno azt mondta, jelentkezz be hozzá terhesgondozásra. Hát tedd ezt. Ha van papírod az élő terhességről, azzal addig is fel tudod keresni a védőnőt.
2021. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Ugye ez kamu?
2021. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Kamu.
2021. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Hm...szóval abortuszt akartál,azt hitted elvetéltél és aztán el sem mentél azzal orvoshoz?? Azt tudod,hogy bele is halhattál volna ha esetleg nem ürülsz ki teljesen? De mindegy is. Lassan szülsz és egy db papírod sincs. Az az orvos aki megállapitotta semmit sem mondott?
2021. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
És nem tűnt fel, hogy azóta nem menstruálsz? Nem nőtt a hasad? El nem tudom képzelni.
2021. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már 🤣😆
2021. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

Ez durva azért.

Szerintem ez kamu kérdés.

Az utolsó trimeszterben azért eléggé erőteljesen lehet érezni, ha mozog a baba.

Ha igaz is a kérdés bár kétlem akkor nem tűnt fel, hogy nem menstruálsz hónapok óta?

Hogy érted, hogy ha megtartod a babát? Ilynekor nincs abortusz hiszen 7 hónapos terhes vagy elvileg.

Zavaros az egész.

2021. dec. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%
8# anno azt mondta neki. Értő olvasás 1es
2021. dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
2021. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!