Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes terhes vagyok jelenleg....

8hetes terhes vagyok jelenleg. 5hetes koromtol idáig minden reggel rosszullét és hányás. Ért egy nagyobb stressz.. lehet, hogy emiatt nem el a babam? tobbi lennt

Figyelt kérdés

A stressz 8hetes koromban azaz most a napokban ért.

A rosszullét és a hányás teljesen eltünt, ehelyett egész napi zabálás váltotta.

Eddig “nyugodt” voltam a babammal kapcsolatban, de most , hogy véget ért a rosszullét, aggodom nem e a sok rossz dolog miatt nem lesz szivhangja a babamnak.. verzesem nemvolt..

Ereznem ha nem él már? :/ első terhességem.


2021. dec. 17. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Él a babád, és a tüneteid teljesen természetesek. Ezekben a hetekben jönnek-mennek a tünetek, fogsz még majd cifrábbakat is tapasztalni.

Ne gondolj semmi rosszra, valószínűleg nincs semmi baj.

2021. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy éreznéd ha valami baj lenne.

De én végighánytam a terhességet és kéthetente mindig volt két nap szünet a hányásban, aztán mindig újrakezdődött és ez így ment szülésig.

Nem jelent semmit ha elmúlnak a tünetek.

2021. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A tünetek jönnek mennek, vannk jobb és rosszabb napok! Ne aggódj, nincs semmi baj, a babák sokkal strapabíróbbak mint ahogy azt gondolná az ember! Mást is szokott nagy stressz, megrázkódtatás érni terhesen, ez az élet része, hisz nem burokban éljük az életünket.
2021. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 11 hetesen az összes tünetem eltűnt, szinte egyik napról a másikra. Most 35 hetes vagyok, és azóta sincs semmilyen tünetem, és a baba teljesen rendben van!

Pedig 2 hónapja én is kaptam egy nagyon rossz hírt, azóta lelkileg nagyon megviselt vagyok. Ne aggódj, nem lesz baj.

2021. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyobb stressztől csak úgy elmenne a baba, már kihalt volna az emberiség.
2021. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, az a baj pont ultrahang utáni nap történt ami történt és még ígyis messzinek tünik a következő időpont. Az aggódásomat nem tudom visszafogni.
2021. dec. 28. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!