Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Március 5-re nem várom....

Március 5-re nem várom. Jelenleg vagy két napja nagyon rossz a közérzetem, rosszulléteim vannak, hányingerem van, hangulatingadozásaim vannak, össze vissza ver néha a szivem. Ez lehet terhesség vagy csak egyszerűen tavaszi fáradtság és kimerültség?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő is lehet.
2010. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akár lehetnek babás tünetek, csak ahhoz nagyon koraiak. A beágyazódás utáni napokon termelődik a hcg hormon, ami kiváltja a tüneteket, de ha neked még több mint 1 hét van a mensiig, tuti nem volt beágyazódás, hacsak nem volt nagyon korai petérésed.
2010. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek. Sajnos én is azt gondolom hogy még babás tüneteknek korai. Valószínű csak ki vagyok egy kicsit merülve....
2010. febr. 24. 11:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Babás tünetnek eszméletlenül korai.


Március 5-re nem várod, igaz? Akkor március 5-én ki fog derülni. Addig még van 9 nap! Ha baba, akkor még be sem ágyazódott, mitől lennének terhestüneteid?

2010. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!