Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Házi orvos tenyésztés nélkül...

Házi orvos tenyésztés nélkül szerintetek ír/írhat fel gyógyszert felfázásra?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok,ma reggelre úgy ébredtem, hogy a felfázás tüneteit tapasztalom magamon.Gondoltam hétfőn kérek beutalót vizelettenyésztésre, hogy valóban fennáll-e a probléma, viszont szerintem annak nem lesz meg az eredménye karácsony előtt.Mit gondoltok, csak "bemondásra" írhat fel a doki gyógyszert?Teázok, meg vettem walurinal szirupot, de persze nem tudom, hogy ezek elegendőek lesznek-e, azt meg nem szeretném hogy valami gond legyen.

2021. dec. 18. 13:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9! Nem arról írtam, hogy milyen betegséget mutat ki, vagy nem mutat ki. Arra reagáltam, hogy az urológusok használják. Egyébként napi szinten több olyan eset van, hogy páciens más okból jön, mint a felfázás és bizony a tesztcsík mutatja, hogy tele van gennyel a vizelete. Megy tenyésztésére. És bebizonyosodik. Nagyon hasznos találmány. Tanulj meg szöveget értelmezni, mert ez csak a takarításhoz elég.
2021. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom hogy a tesztcsík egyáltalán nem megbízható, nekem mindig OK volt minden a tesztcsík szerint, aztán annyira okos urológusok vannak hogy a napközbeni 15-25. vizeletem küldték be tenyésztésre, ami persze így álnegatív lett, akkor nekem nincs is semmi bajom... Aha persze, már a bal vesémre terjedt a gyulladás és borzalmas fájdalmaim voltak mire magamtól mentem magánlaborba a reggeli első vizelettel és kiderült, hatalmas szükségem van antibiotikumra, és nagyon nem mind1 melyiket írják fel.
2021. dec. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!