Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A bandázs szülés után is...

A bandázs szülés után is hordható, nem kimondottan csak kismamák hordhatják?!

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

En biztos, hogy nem tudtam volna hordani szules utan. Ugyanis hiaba vettem a legkisebb meretet, csak boven felido utan tudtam eloszor felvenni, mert addig a derekamnal elallt, nem vette fel a formamat, mert egyenes cso volt az egesz, az a szelesseg, ami a csipomre igazodott bo volt a derekamra, amire nem hiztam terhesseg alatt.

Nem lett szules utan egybol lapos a hasam, de azert joval kisebb volt, mint mondjuk 25 hetesen, igy biztos, hogy lecsuszott volna rolam.

Raadasul gyanitom, hogyha sokat van hordva terhesen, akkor valamennyit nyulik az anyaga a pocak vonalaban.

Harmadik: bandazsban nagy esellyel szules utan is kismamanak neznenek, es abban az idoszakban, amikor epp probalja az ember bizonyitani maganak, hogy nem romlott az alakja, nem maradt nagy pocakja es nem hizott sokat a lanykori sulyara, nah akkor csoppet sem hianyozna (nekem), ha kismamanak neznek, mert bandazs van rajtam.

2010. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én hordtam, és nagyívben tojtam rá ki mit gondol...
2010. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, valahogy énis igy leszek vele
2010. szept. 8. 07:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is fogom hordani, mert novemberre vagyok kiírva,akkor meg nem lenne jó kifázni!!! Szerintem....az meg, hogy ki mit gondol nagy ívben lesz.rom! Amúgy meg, én már teherbeesés előtt is hordtam, mert már akkor is vigyáztam magamra!!!!!!!!!

30+1 h km

2010. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo vagyok. Szerintem felre ertettetek.

Engem nem az erdekelt VOLNA, hogy terhesnek hisz mas, hanem az, hogy en nagyon nem akarok akkor kinezni pocakosnak, amikor mar nem vagyok az.

Amikor a babamat vartam, akkor annak orultem, hogy pocakom van, szules utan meg annak, hogy ismet az eredeti alakomnal vagyok es nem nezek ki varandosnak... Nem tudom, lehet, hogy en vagyok kulonos, de ez az en lelkemnek jol esett.

A volna-t pedig azert emertem ki, mert valamilyen oknal fogva ram tenyleg nem volt jo a bandazs amig meg, vagy amikor mar nem volt nagy a pocakom. Elallt a derekamnal.

2010. szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én sem azért hordanám mert kismamának akarok kinézni hanem mert valószínű nem egyből nyerem vissza eredeti súlyomat. és amik nem érnek be nadrágok stb ahhoz jó lesz a bandázs. És tényleg mint derékmelegítő sem rossz.
2010. szept. 9. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!