Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férfiak számára is érdekes és...

Férfiak számára is érdekes és hasznos tartalom youtube-on a terhességről, szülésről, újszülöttről?

Figyelt kérdés

Tehát ami nem a random anyuka szüléstörténet videója meg a babyroomtour meg kelengye és hasonlók, hanem akár apai beszámoló akár női, de érdekes, hasznos és informatív egy férfi számára is?

Nyilván nem szorul rá, hogy én keressek neki ilyet, de hátha akad itt pasi, aki érdeklődő volt ilyen formában a gyermeke születése előtt és szívesen megosztaná mással.

Egy unatkozó 35 hetes kismama, savazni ér😉😂



2021. dec. 19. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Angol vagy magyar nyelvü kell? régen ment a tévében,az apa képző cimü müsor


https://www.youtube.com/watch?v=cDbQNo3I7ck

2021. dec. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Férjem a Hormonmentes Jankát nézte. Pont "előttünk" lett ismét babája és aktuálisak voltak a videói.


Ráskó Eszter videóit is nézte ebben a témában. (Persze ő humort csempész az egészbe bele.)


Illetve még Szabó Kittit (nem tudom a pontos nevét, Barátok Köztben szerepelt) nézett.

2021. dec. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor terhes voltam még adták Hadas Kriszta Jön a baba műsorát, azt mindig együtt néztük. Oke random anyuka szüléstörténete, de pl a férjem szívesen nézte velem, én meg örültem h lát mindenféle történet ami akár velünk is történhet majd a szülőszobán.
2021. dec. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!