Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átvett valaki mostanában...

Átvett valaki mostanában Felicitas Várandós csomagot? Mit tartalmaz most a csomag? Kisvárda, Nyíregyháza környékiek írjatok!

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 16:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Az enyémben egy mam cumi volt, egy sudocream termékminta, teatermék minta, csomó szórólap és a várandós füzet második része.

Mivel a Felicitas osztja ezért sztem tök mindegy melyik város, közel ugyanaz lesz benne.

2012. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hát nem biztos.

Én 7 hete szültem. Nem sok értelmes volt benne. Egy Domestos, meg valami mosópor minta, és sok-sok prospektus, kukában landolt a 70%-a a csomagnak...

(Budapest)

2012. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Jajj, bocsánat, ez szülés utáni csomag volt, várandós csomagom nem is volt, nem tudom honnan kellett volna, na mindegy is...

második :D

2012. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem volt benne egy db pelus,egy Sudokrém termékminta és 4 db baba mecsek tea minta a szórólapokon kívül. Győrbe a Brendonba váltottam be.
2012. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert én bátorkodtam megkérdezni a Felicitas-t a tartalmáról, és azt a választ kaptam, hogy sehol sem ugyanaz, attól függ, hol váltjuk be, ott milyen gyakran váltják be... Ha forgalmasabb helyen váltjuk be, cserélődnek és mást tartalmaz a csomag, mint egy kevésbé forgalmas boltban...
2012. júl. 17. 18:14
 6/21 anonim ***** válasza:

Nemrég váltottam ki: Füzetke 2. része, mini Sudocream, mecsek teák, MAM cumi, egy newborn pelus, prospektusok

Szerintem mindenhol ugyanaz, hisz egységesen állítják össze és szórják szét a boltokba.

2012. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Felicitas Kft válasza a kérdésemre, hogy mikortól lehet átvenni illetve mit tartalmaz a csomag: A csomagot a 6. hónaptól lehet kiváltani! Ezt, az összes boltunknak írásban jeleztük, ezért valószínűleg nem fogják korábban kiadni a csomagot. A csomag tartalma, területenként, és csomagolás dátumtól függően változik, ezért nem tudjuk Önnek megmondani, hogy pontosan mit is tartalmaz a csomag.


Ők írták, hogy a csomag tartalma területenként más-és más!

2012. júl. 17. 20:01
 8/21 anonim ***** válasza:
Kecskeméten váltottam be. Egy cumi, egy pelus, egy Sudocream minta, pár Mecsek tea, egy száraz bőrre való krém minta és egy fürdető krém minta-ez volt a szatyorban. Ja és Kismama újság,meg szórólapok..
2012. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok, tényleg egy newborn pelus nekem is volt benne.

Én pesten az Árkádban lévő Brendonban vettem át.

2012. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Megint az első vagyok. :)

Csak azért gondolom, hogy szinte mindig ugyanaz, mert ugyanez volt benne nekem 2006-ban és 2009-ben is, semmi sem változott. Ill. 2006-ban volt még egy Aventes pohár is, de az már 2009-ben és most nem volt.

2012. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!