Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Titeket - még gyermektelen...

Titeket - még gyermektelen nőket - zavar az, ha nőgyógyászaton tucatnyi óriáshasú terhes nőt láttok, vagy esetleg szemetek láttára csinálják az nst-t rajtuk?

Figyelt kérdés
Nekem még nincs gyerekem, távolabbi tervekben van, ellenben úgy befeszültem a terhes nők látványától....elnézést tőlük, pedig minden tiszteletem az övék! Mindenki körülöttem a gyerekkérdéssel piszkál, talán ezért viselem rosszabbul..Érdekelnek az intelligens vélemények.

2021. dec. 21. 12:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem sose zavart ha terhes nőt láttam. Több mint 5 éve küzdünk már a babáért. Rengeteg vizsgálaton túl vagyunk, gyógyszerek, vitaminok, műtétek/beavatkozások, 5 inszemináció, 5 lombik.

A 2. lombik beültetés sikeres volt. Viszont hematóma lett, erős vérzéssel. Így másfél hetet kórházban voltam, amikor kezdett felszívódni hazaengedtek. 1 hét múlva kellett kontrollra mennem. Megállapította a doki, hogy leállt a szíve. De azt mondta, hogy nem olyan jó az UH gépe, ezért nézzük meg a kórházban is. A nőgyógyászati osztályon hatalmas hasú kismamák mászkáltak. Bennem ott volt a halott embriónk. Borzasztó volt ez akkor. Nem a terhes nőkkel volt problémám, hanem rossz volt így ez a szituáció. Miközben valaki elvetélt, egy helyen van a terhes nőkkel.

2021. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Amikor meg nem probalkoztunk, felolem majom feju lovak is ulhettek volna mellettem, annyira nem figyeltem kik vannak korulottem :D

Amikor mar jo ideje probalkoztunk vagyakozva neztem, es tenyleg olyan volt mintha mindenki terhes lenne korulottem. De zavarni sose zavart

2021. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tudok azonosulni a #10-es válaszolóval.

Tini korom óta "alien" érzésem van a terhes nők láttán (vagyis mintha alien lenne bennük), én is negatívan érzek velük kapcsolatban. Az a durva ebben, hogy nekem már van gyerekem, és a sajátommal egyáltalán nem éreztem így, az természetes volt. De sem terhesség előtt, sem terhesség alatt, és még mindig nem szeretek terhes nőket látni.

2022. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!