Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség miatt leépül az...

A terhesség miatt leépül az összes izom, amit felépít az ember?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy lehet súlyzós edzést végezni egy pár hónapig, de nem akkora súlyokkal. Meg azt is, hogy előtte 4 hétig, és utána 4 hétig nem lehet edzeni, és a szülés után pár héttel is csak nagyon óvatosan lehet elkezdeni az edzést. Így gondolom, az összes izom, amit jó pár év alatt felépít az ember, eltűnik, aztán kezdheti előlről az egészet..

2021. dec. 25. 09:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Valoszinuleg igen eltunik de nem teljesen azert
2021. dec. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Az emberi szervezet arra törekszik, hogy annyi "terhet" cipeljen, amennyit muszáj. Ha nincsenek igénybe véve az edzéssel felépített izmok, azok igen, a szervezetet lebontja őket, mivel energiaigényesek. De ez nem jelenti azt, hogy elsorvadsz vagy hogy később ne építhetnéd újra.
2021. dec. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor nem tartom meg. Ennyit nem ér az egész. Évek munkája veszne el.
2021. dec. 25. 09:23
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Jól értem akkor, hogy nem tartod meg a gyereket?

Akkor minek csináltad? Vagyis, csináltátok? 🙄🤦‍♂️

2021. dec. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyit veszítesz, de ha edzel végig (óvatosan), akkor csak keveset veszítesz. Fokozatosan kell visszaállni, de mivel te intenzívem sportoltál, nem a 0-ról kezded. A szervezeted hamar visszaáll majd. Nem veszik el évek munkája, mert egy sportoló szervezetét ne hasonlítsd egy olyanéhoz, aki semmit se mozgott.
2021. dec. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Ha neked tobbet er az edzes akkor jobb is ha nem tartod meg foleg a gyereknek

En is edzek de eszembe nem jutna emiatt abortuszra menni

Nem tudom hany eves lehetsz de hogy meg nem allsz keszen az anyasagra az hetszentseg

#1

2021. dec. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván troll kérdés.

Nem épül le az izom, edzeni is lehet terhesen.

Renget nőt láthatsz aki edző, testépítő és szülnek gyereket, utána is izmosak maradnak.

2021. dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%

Igen, ha nem edzenél, akkor elég sok leépülne az izmaidból. Igaz, hogy nem sorvadnál el azért, de elég sokat híznál és valamennyire mindig látszódna. Nem lenne utána sosem ugyanolyan alakod, mint előtte volt.

Én hosszútávfutó csaj vagyok, minden nap több órát futok. Soha nem lesz gyermekem, ugyanis nem lennék hajlandó a gyermek biztonsága érdekében abbahagyni az edzést kilenc hónapra és hízni sem lennék hajlandó egy dekát sem. Ha egy nő akarata ellenére esik teherbe, nem tartom elítélendőnek semmilyen helyzetben, ha elveteti a magzatot. Viszont ha valaki direkt tervezi, hogy gyermeket vállal, akkor előbb járjon utána, hogy milyen kockázatai lehetnek az egésznek és ha nem éri meg neki, akkor inkább ne is kezdjen bele.

2021. dec. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
Nekem is ez az egyik indok amiért nem kell gyerek, igaz van még vagy 15 indok de ez az egyik. Egy terhesség még akkor is tönkreteheti a testedet ha odafigyelsz és edzel meg nem szoptatsz.
2021. dec. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem is érdemelsz gyereket!
2021. dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!