Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges terhesség?

Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés

Okt. végén-nov elején együtt voltunk a barátommal, óvszerrel ami kiszakadt viszont nem élvezett el ezért nem szedtem be esemény utanit. Azóta 2x megjött a mensim pontosan most viszont a mensi idejében csak barnazasom volt nagyon kevés ver jött az egyik nap (nekem sosem szokott barnazas lenni max az utolsó napban) és így már azt gondolhatnam hogy nem vagyok terhes de több embertől hallottam hogy meg hónapokig menstrualtak terhesség közben úgyhogy semmit sem veszek biztosra. Más tünetem nincs, kicsit hányingerem van, de lehet hogy csak az idegeskedés miatt. Meg a napokban csinaltatok tesztet.

Szerintetek van esély rá hogy terhes vagyok?


2021. dec. 28. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Te vagy az aki mindig ezen parázik, és havi 1x ki ír egy ilyen kérdést?

Negatív teszt + menstruáció = nem vagy terhes

Ha ezen izgulsz, ne szexelj.

2021. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, de mensi miatt más miatt is késhet.
2021. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ezek után kiderül, hogy mégis terhes vagy, arra már vallást lehet alapítani...🤦
2021. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!