Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki cigizet terhesség...

Van aki cigizet terhesség alatt és baja lett tőle a picinek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 15:31
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
8%

19.

"egészséges"

Aztán iskolában nem úgy halad, nehezebb a felfogása, disz- ez meg azza van... Láttunk már ilyet...

2021. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
73%

Én csak leírtam, hogy a saját környezetemben mit tapasztaltam, ennyi, nem értem miért kell ebbe is belekötni.


Egészséges alatt azt értem, hogy egészséges, ergo nincsen semmilyen problémájuk. A 95%-uk már gimis vagy már végzett is, egyiknek sem volt sem tanulási nehézsége, sem lassú felfogás, sem disz ez meg az.🤷🏻‍♀️

2021. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
65%

A munkatársam mind a 4 terhessége alatt cigizett, mindegyik gyereke egészséges, nem születtek kis súllyal sem, sőt az ő kb 45 kg jához képest nagyok is voltak 3.5 kg körüliek.

Én nem cigiztem a 4.babám még is beteg lett volna.

Az biztos, hogy nem tesz jót.

2021. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
28%

Azt nem lehet tudni előre hogy mi baja lesz a gyereknek a cigitől, de az biztos hogy 90% hogy baja lesz.


Koraszületést, légzőszervi betegségeket okozhat a gyereknél a káros szén monoxid beszivása miatt károsodhatnak az agyában dolgok. Nem állitható 100%-osan hogy a cigitől lesz ilyesmi baja a gyerkőcnek, hiszen van olyan kismama aki nem cigizik, mégis tüdőbeteg stb problémás babákat szül. De aki cigizik és problémás gyereke lesz úgyis a cigi lesz a ludas.


Az alkoholról meg ne is beszéljünk.... Fejlődési rendellenességek, fogyatékosság... NO COMMENT. Nem tudom hogy nem jut el egy nő agya addig hogy felelősséget érezzen...


Én ahogy megtudtam hogy terhes vagyok azonnal letettem a cigit.

2021. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
42%
Oke aki leirta hogy lehet baja,esetleg azt hogy tanulmanyok vannak ezekrol az le van pontozva. Gratulalok. Ne zavarjon senkit hogy ezekrol a cikkekrol kellett olvasni egyetemen. Akit erdekel vagy nem hiszi javaslom a pubmedet pl. Hitelesebb forras mint a szomszed Julika velemenye.
2021. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
89%

A keresztfiam anyukája sajnos cigizett mert a függősége ennyire erős volt. Pontosan annyira utálja és megveti magát ezért, amennyire itt bárki elítélné.

1-2 szálat elszívott egy nap.

Nem lett semmi baja a kicsinek, de ha maradt volna az eredeti mennyiségnél, könnyen lehet h betegen született volna.

2021. dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod. Éppen ez a gond vele. Az egyik legjobb barátnőm csecsemős nővér, sokat mesél. Tény, hogy általánosságban korábban szülnek a láncdohányos nők, de bizonyítani valószínű sosem lehet, hogy a koraszülés, kis súlyú szülés, fejletlenség, vagy későbbi problémák ettől vannak és éppen ezért veszélyes.

Úgy ahogy egyébként bármi egyéb káros szenvedély, vagy kemikália is (koffein, alkohol, drogok, gyógyszerek stb.). Drogosnak is születhet egészséges gyereke, meg beteg is, ahogy mindentől önmegtartóztató, egészséges életet élő anyukának is születhet egészséges, meg beteg gyermeke is és innentől kezdve indulhatnak a viták, hogy mi miért van. :)

2021. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
53%
Anyám cigizett. Most, 30 éves koromra jött ki rajtam az asztma, elég súlyos formában
2021. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
39%

28

Ugye ezt nem gondolod,hogy attól van?

2021. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
43%
Arra mondjuk nagyon kíváncsi lennék, hogy így 30 év távlatából hogyan sikerült teljes bizonyossággal megállapítani, hogy azért lettél asztmás, mert anno édesanyád cigizett. Ez azért elég erős kijelentés szerintem..
2021. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!