Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok, érezhetem a...

14 hetes vagyok, érezhetem a baba mozgását? első terhességem, és fekvés közben érzek a hasamban pici mozgásokat, sokszor érzem hogy a beleim is mozognak de ez valahogy más, fura bizsergető érzés mint ha úszna benne valami 😊

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat boldog babavárást kismamák
2022. jan. 2. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem az csak belmozgas. Én is első babás de csak a 21.hetben kezdtem érezni, de függ a lepény elhelyezkedesetol is de szerintem korai.
2022. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A második gyerekem nagyon korán éreztem. A harmadik már máshol helyezkedett, őt megint csak a félidőnél éreztem egyértelműen
2022. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát én most le leszek pontozva, de én már 11 hetesen éreztem. Épp vetkőztem az esti fürdéshez, mikor mintha egy kis halacska lubickolt volna az alhasamban, csikizős érzés volt.
2022. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
#3 Pont ezeket én is éreztem (úszkálás, csikizes, belső cirógatás), de olvastam mindenütt, hogy csak a 16. héttől lehetséges, első babánál pedig inkább később.
2022. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is olvastam előtte, nem is vártam, hogy megérzem még, de annyira egyértelműen ő volt. Csap pár másodperc volt de ledermedtem. 😄 Most 7 hetes vagyok, kivancsian varom őt mikor érzem majd mozogni 😁.
2022. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14 hetesen éreztem én is először.
2022. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Én is 14 hetesen éreztem először a nagyot. 😊 18 hetesen már látszott kívülről is.
2022. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
14.hetes voltam, amikor megvolt a belgyógyászati vizsgálat. Az orvos úgy megnyomkodta a hasamat, hogy onnantól fogva éreztem a baba mocorgását. Először én is bélmozgásnak hittem, de a sokadik buborék/lepke cirógatás után rájöttem, hogy az a baba mozgása már. Csodás érzés volt🥰
2022. dec. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!