Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ne nézetek hülyének. Szóval a...

Ne nézetek hülyének. Szóval a férjemmel megszakítással védekezünk (nem esünk pánikba ha jön a baba) 2 hete teszteltem negatív lett (rossmanos teszt) de vagy 1 hete néha bizsergető érzés van a hasamba. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mitöl lehet a bizsergö érzés a hasadban, de ha a teszted negativ lett és azóta nem jött meg a menszid akkor tesztelj újra hogyha úgy gondolod hogy terhes vagy!
2012. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mensid megjött azóta? Mikorra várod?
2012. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megjött,de elég fura volt a 6 napos,de első nap erős és utána 5 nap gyengének mondható.....hát szerintem veszek egy másik tesztet
2012. okt. 21. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Felesleges nem vagy terhes szerintem
2012. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy. Nem hallottam még ilyen terhességi tünetről, hogy bizsergő érzés a hasban. Ilyenkor meg fog jönni érzés szokott lenni. Na meg hányinger...
2012. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez a bizsergő érzés nálam is meg volt de mellé a pozitív teszt is;)semmi sem kizárt ,vegyék Gabriel tesztet,azért ezt mert ez szerintem jó és első vizeletből csináld meg,mi is megszakítással voltunk,eszünkbe nem jutott volna hogy megtörténik ne megtörtént és 14 hete lakóm lett;)amit nem bánok habár felkészületlenül ért hisz 4 éve így védkezetünk és nem értem hogy-hogy most????...
2012. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szundika20 ***** válasza:
Mi is megszakítással védekeztünk és 1 alkalomtól terhes lettem 5 hetes vagyok most, semmi se lehetetlen... Én Clearblue-t vettem de az x-epil is jó és olcsó és tescoba is kapható v bárhol...nekem mind2 kimutatta azonnal pecsételő után 4-5 nappal...
2012. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megszakítás mellett nem lehetetlen teherbe esni, de olvassátok el, hogy a kérdező már tesztelt egy negatívat és ráadásul meg is jött neki!
2012. okt. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!