Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31hetes vagyok, nagyon aggodok...

31hetes vagyok, nagyon aggodok Lehet bajom ami tünetmentes? Mindent normálisnak erzek! A babám rendesen mozog, neki sincs baja ugye?

Figyelt kérdés
mut hétre volt idöpontom a dokimnal odamentünk es nem rendelt felhivtam és azt mondta szülést vezet le nem lesz ma magánrendelése,(40km.-t mentem feleslegesen)jövöhétre kaptam ujj idöpontot,mi lesz ha megint nem rendel 6hete nem vizsgált meg!még az elején örültem hogy nem pénzéhes es nem rendel be 2hetente uh.ra mint a barátnömet az orvosa!pedig mostmár jobb lett volna az is!remelem minden rendbe a babámmal!!!!hová mehetek ha megint porul járnék?sztk,vagy korházi ügyeletes orvos?mit csinálnátok?elöre is köszi!
2008. dec. 14. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

szia ha jol érzed magad ne aggodj biztos minden rendben. engem sem nézett meg sürübben. viszont ha jövő héten sem jutsz el hozzá menj be esetleg az sztk-ba vagy a korházba megnyugtatás végett:-)

de addig ne aggodj!!

2008. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ,kicsit megnyugodtam mert tenyleg joll erzem magam még a szokásos erre az idöszakra jellemzö tüneteim sincsenek!csak már elöre félek hogy nem jutok be hozzá!szép estét boldog babavárást,babázást!!
2008. dec. 14. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Jártam igy én is.Ne aggodj,a bajt biztos észre vennéd.Nekem is rosszul esett mikor nem láthattam a babám,hanem rá 2hétre kaptam az uj időpontot.(össz:6hét)Valakinek csak a kötelező ultrahangokat nézik,azoknak sincs bajuk.Még egyszer ne aggodj.Az aszisztens nőnek azért elmondhatnád,felhivhatna ilyen esetekben.Én megkértem az enyémet.
2008. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!