Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 héten a lányok nemi szerve...

13 héten a lányok nemi szerve lehet ugyanolyan mint a fiúké ?

Figyelt kérdés

13 hetesen elmentünk dokihoz akit megkértünk ne mondja el a baba nemét. Erre ad egy képet ami baromira elbizonytalanított. Az elejétől lányt éreztünk, most pedig hogy tuti fiú. Az egész csalad azt mondja, hogy fiú :D nem értem a doki miért ad ilyen képet mikor kértük hogy ne mondja el a nemét. Ilyenkor még lehet hogy lány lesz?:) vagy egyértelműen fiu?



[link]



2022. jan. 5. 06:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Van kislányom és kisfiam is. Ez a baba kisfiú.

Mindkét gyerekemnél már a 12. héten látszott. Most már tudod, milyen a kisfiú. A kislány nemiszerve az uh-n úgy néz ki, mint egy icipici félbevágott zsemle.

(Az, hogy az orvos miért adott ilyet.. . Hát vagy nem gondolta, hogy laikusként is ennyire egyértelmű és majd később milyen jópofa lesz ez a kép; vagy esetleg hallhatta, hogy kislányra számítotok és esélyt adna arra, hogy megszokjátok a fiús szülőség gondolatát; vagy beszédtémát szeretett volna adni a családnak: vajon ki minek látja; vagy persze lehet, hogy nem figyelt, amikor kértétek a titoktartást. A nővérem orvosa is kikotyogta nekik véletlenül.)

2022. jan. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Még bármi lehet a kép alapján! Egyáltalán nem tuti, hogy fiú!
2022. jan. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Nekünk a 12.heti genetikai ultrahangon a 2D-s rész után a doki átváltott 4D-be, és megmutatta úgy is a bébit, képet is csinált róla, amit megkaptunk.

Totál úgy néz ki a képen, mintha lenne kukija, pedig nincs neki. 🤭

Most voltunk a második trimeszeri UH-on, és mutatta is, hogy kislány. Mondjuk mi már tudtuk a Nifty miatt, de a doki azért kitért erre is.

Szóval egy kép alapján még azért nem biztos,hogy 100% fiú.

2022. jan. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A doki nem tudja hogy kislányt éreztünk.


Az elején mondta hogy ő nem tudja még megmondani, hogy mi lesz. Eltelt pár perc, majd megszólalt megint hogy akarjuk tudni? Mondjuk hogy nem, erre jó mert csak tippelni tud.


Szóval nem igazán értem :D baráti körben volt kislány a 16 heti uh-t láttam, de nem így néz ki. Bár mi itt csak 13 hetesek voltunk :) azért reménykedem

2022. jan. 5. 07:16
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes uh-on csak tippelni tudnak.Nem biztos semmi ilyenkor még. A kép alapján én is fiút mondanék,de semmi közöm a szonográfiához,tök laikus vagyok.
2022. jan. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos is azt mondta, hogy csak tippelni tud, akkor egyáltalán nem biztos még a neme. Később 4d-s uh-n (vagy akár 2d-n is) már jobban meg lehet állapítani. Nálam 12 hetesen biztosra fiút mondott az orvos, az is lett. De ott egyáltalán nem volt bizonytalan a doki, szinte 100%-ra mondta.
2022. jan. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen ebben reménykedünk, amúgy mindegy mi lesz, csak ha ezzel akarta lelőni a doki a poént akkor nagyon jó fej volt :D

Egyedül a családban egy ember mondja hogy ez a kép még nem 100% fiú, mert neki 12 hetin fiút mondtak, ott a kuki stb. Aztán 20 héten kiderült, hogy nagyon is kislány :D

2022. jan. 5. 07:52
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor akarod tudni vagy nem? :D
2022. jan. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem ezért vagyok kicsit mérges a dokira aki bedob egy ilyen képet, amin szerintem inkább kisfiú látszik :D
2022. jan. 5. 08:46
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van egy ugyanilyen UH fotó a kisfiunkról mikor az egyik ultrahangon nem mutatta a pofiját, a doki poénból pontosan egy ilyet adott nekünk. :D egyértelműen kisfiú, 12.heti genetikai UH-n is mutatta már, azóta többször szintén egyértelműen. Nagyon meglepődnék, ha nálatok sem az lenne végül. Jó kérdés, hogy a doki a kérésetek ellenére mondjuk miért adott egy ilyen képet…
2022. jan. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!