Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor baba van, es nem jon...

Amikor baba van, es nem jon meg az ugyanolyan mindjart megjon erzes?

Figyelt kérdés
Ha azt erzem, mintha ott lenn valami lefele huzna, mint az elso nap, mikor meg szokott jonni, akkor valszeg meg is fog jonni?
2021. nov. 5. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt nekem terhesen erősebb volt ez a mindjárt megjön érzés, folyton rohangáltam wc-re azt hittem megjött, fájt a hasam, derekam, puffadtam.
2021. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak megerősíteni tudom az 1-es által leírtakat. Úgy a 8. hétig rendszeres is volt ez az érzés, aztán azt hittem, végre vége. De most a 13. héten újra érzem időnként.
2021. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is volt megjön érzés, de előző nap volt olyan fájdalmam mintha késsel szúrkáltak volna. Másnap pozitív lett a teszt
2021. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Izgi. Mar par napja mellbimbok erzekenyek, kedden azt hittem, megjon, mert ereztem a derekam, aztan egyelore semmi, csak ma ez a lefele huzo erzes, ami viszont erosodik.
2021. nov. 5. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első gyerekkel én is így voltam. Csak a terhesség alatt voltak érzékenyek a mellbimbóim (mindkettőnél).
2021. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!