Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem jó nekem a szex...

Miért nem jó nekem a szex terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Az első 3 hónapban nem is kívántam a szexet, elég rosszul voltam végig, most már szerencsére javult a helyzet ezen a téren. A szexet is elkezdtem újra kívánni néha (bár sajnos közel sem annyira, mint régen), de ha csináljuk, mégsem jó. Nagyon száraz vagyok lenn és szűk, sokszor fáj, azért félbe kell hagynunk. Próbáltuk síkosítóval, de úgyse az igazi, és ráadásul akkor aggódom is, nehogy a síkosító problémát okozzon (hajlamos vagyok a hüvelyi fertőzésekre). Fog ez a helyzet még javulni? Most vagyok 19 hetes.
2022. jan. 6. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy az első terhességemnél naponta, kétnaponta szexeltünk, a másodiknál nekem sem esett jól. Sajnos nekem sem változott :/ a szoptatás abbahagyásával kezdett javulni a helyzet. (Mielőtt valaki temetné a házasságunkat, voltak együttléteink, csak sokkal kevesebb.)
2022. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első 12 hétben nekünk nem is lehetett, de libidóm sem igen volt, most is teljesen hullámzó, de legtöbbször én sem kívánom mai napig a szexet, voltunk együtt párszor, ebből kb 2 volt jó, a többi nekem is fájt, meg valahogy a növekvő hasam miatt sem találtam semmilyen pózt "kényelmesnek", ráadásul 2 együttlét után már keményedek 2 napig szóval most szünetelünk megint. 26. hétbe léptem ma.
2022. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Mert rá stresszelsz, nem tudsz ellazulni, emiatt pedig a hüvely izmaid is megfeszülnek.

Mentálisan kell ezt "rendbe tenni". Semmi baja nem lesz a babának a szextől.

2022. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Rá stresszelsz, meg szexet nem mindenki kivánja várandosan ez normális.
2022. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Első terhességemnél nagyon sokat szexeltünk.. állandóan akartam.. szinte égő volt.. :D

Másodiknál véreztem az elején és azóta nem merek.. de nem is esik jól,ha ritkán van akkor az csak ilyen pár másodperces menet a férjemnek. 😅 De ő is nagyon félti a babát,brutál óvatos.

De inkább más megoldással oldjuk meg neki. :)

Nekem orgazmusom nem volt csak egyszer. De nem is hiányzik.

31 hetes vagyok :)

Amúgy én is gyorsan összeszedek mindent,de nem is szoktam elmenni sehol wc-re vagy ilyesmi,így szerencsére eddig semmi gondom nem volt. :)

2022. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!