Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy 5+1 hetes...

Normális hogy 5+1 hetes terhesen az ég világon semmi terhességi tünetem nincs? Még icipici mellfájdalom sem

Figyelt kérdés

Tudom hogy valakinek van valakinek egyáltalán nincs de volt már egy spontán vetélésem és akkor sem voltak terhességi tüneteim ezért aggódok.

Amikor teszteltem kb aznap meg utána 3 napig kizárólag a mellbimbóm volt picit érzékeny de akkor is csak nyomásra. Aztán egyik napról a másikra semmi, nyomásra sem fáj, még megduzzadva sincs a mellem. Ha nem lenne pozitív tesztem nem is tudnám hogy terhes vagyok. Aluszékony sem vagyok bár igaz hogy nem dolgozok és későn kelek. Más is volt így és rendben volt a terhessége?



2022. jan. 7. 14:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Normális. Az is, ha soha nem is lesz.
2022. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem baj hogy nincs semmilyen mellfeszülés, fájdalom? Szinte kivétel nélkül mindenki arról számol be hogy még ha nem is voltak tipikus tünetek, a melle feszült vagy legalább a mellbimbó fáj. Nekem meg még a pici ami volt az is elmúlt :(
2022. jan. 7. 14:59
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nekem 2 gyerekem született, makk egészségesek, de soha semmilyen terhestünetem nem volt, tényleg semmi. A végére már a nagy pocak nyilván nehéz volt, de ennyi. Még pisilni se kellett soha többet, semmi. Annyit tudtam kb. háromnegyedig, hogy nem jött meg és megyek vizsgálatokra, de semmi laboreltérés, semmi rosszullét. Szegény barátnőm a halálán volt a hányástól, én meg csak lóbáltam a lábam.
2022. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
4 gyermekem van, egyetlen egy tünetem volt mindegyikkel: iszonyatosan megemelkedett a libidóm. Soha nem szédültem meg, nem volt hányingerem, nem fájt a mellem, nem húzódott a hasam, nem görcsölt be a lábam… semmi. Csak a libidó. 😊
2022. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen normális, addig örülj, amíg nincs. 1-2 hét múlva aktuális a hányinger, már ha egyáltalán lesz, akkor vissza fogod sírni a mostani időszakot.
2022. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát akármilyen bután is hangzik de én lennék a legboldogabb ha hánynék meg szétrobbanna a mellem :D Akaratlanul is arra gondolok hogy mikor vetéltem akkor sem volt terhességi tünetem :(
2022. jan. 7. 15:28
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is úgy indult, hogy alig volt valami, utána azért beindult a buli 😃 Állandó mellfájdalom, egész nap émelygés, fáradság. De persze ha nincs semmi tünet végig az sem jelent rosszat csak annyit, hogy szerencsés vagy :)

Boldog babavárást!

2022. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedvességeteket!

Még annyi, hogy vajon miért fájhatott kb 4 napig a mellbimbóm picit majd szűnt meg egyik napról a másikra?

2022. jan. 7. 16:01
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó vagyok, ez nekem is változó, egyik nap jobban fáj, másik nap kevésbé. Jönnek mennek a tünetek, igyekezz nem rástresszelni, az nem egészséges Nektek! Csak nyugodtan, minden rendben lesz ☺️
2022. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Nekem egyik terhesség alatt sem duzzadtak meg a melleim, csak miután megszülettek. Most, a harmsdikat várom. Ha nagyon megerőltetem az agyam, volt pár nap mellfeszülésem, de nem mondható említésre se méltónak.

Megértem, hogy az előzmény miatt aggódsz, hogy nincs tünet, de próbáld úgy átfordítani valahogy, hogy "nincs tünet a terhességre, de a vetélésre sem, hiszen nem jelentkezik vérzés" amíg meg nincs vér, nincs gond sem. 🙂

2022. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!