Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívműködés abrazolodik, de...

Szívműködés abrazolodik, de szivhangot még nem hallottunk?

Figyelt kérdés
Volt már igy valaki? 2 het mulva hivott vissza. Köszönöm a segítséget:)
2022. jan. 11. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy ?
2022. jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Menzi szerint 6+6, doki a lapra 5-6-ot irt
2022. jan. 11. 12:08
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Szívhang 7 hét után van. Szerintem egy kicsit korán mentél ehhez. Jogosan hívott vissza. Ez persze nem jelenti, hogy nem lehet baj, de én úgy gondolom korán mentél még ehhez.
2022. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért mentem most, mert a nagyobbak mar ilyenkor volt, azt hittem ilyenkor mar tuti kell lennie, de akkor most megnyugodtam egy kicsit :)
2022. jan. 11. 12:16
 5/16 A kérdező kommentje:
Lapra azt írta, szabályos petezsak, elő embrió, szívműködés abrazolodik.
2022. jan. 11. 12:17
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a szívműködés esetén csak az a kérdés ilyenkor, hogy van vagy nincs. Nálad van, tehát ez tutira élő terhesség :-) Hangot vagy csinál a gép, vagy nem, ez mindegy. Nekem is kimutatható volt a szívműködés 6 hetesen, egy icipici pulzálás látszott az uh-n.
2022. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6+3 voltam, amikor csak szívcső pulzálás volt, az embrió mérete is korának megfelelő volt. 8 hetesen pedig tudtunk szívhangot hallgatni. Azóta már 26 hetes.
2022. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is úgy volt mint neked. 6+2 hetesen voltam, szívcsőpulzáció látszott, de annyira picinilyenkor az embrió hogy hangot még nem tudott behozni. De mondta higy élőbterhesség. 9 hetesen mentem vissza, akkor már hallható is volt a szívhang.

Ne aggódj, minden rendben!

2022. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem tette rá a hangot. Ha látni a szívműködést akkor "van szívhang", csak vagy nem kapcsolta rá, vagy a gép még nem tudja hangként jelezni mert annyira picike. Nem mindig tesznek rá hangot, lelehet némítani, mint egy telefont (hülye példa, tudom).
2022. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi van? Szívműködés = élő terhesség. Az, hogy van-e hozzá hang, attól függ, hogy az orvos rárakja-e a hangot...ami egyébként ilyen kicsi terhességnél nem igazán tesz jót, szóval értelmesebb orvos nem rakja rá csak azért a dopplert, hogy anyuci hallja...
2022. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!