Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+2 nap, és még nincs szívveré...

6+2 nap, és még nincs szívverés, és embrió is csak “sejthető”. Túl korai volt az ultrahang?

Figyelt kérdés

A leletemen ez szerepel: GS: 18,9 mm (petezsák), benne szikhólyag. Embriócsomó sejthető (CRL: 5,7 mm), szívműködés még nem detektálható.


Mivel egyszer voltunk együtt a párommal, így nagyjából tudni, mikor volt a fogantatás, plusz mínusz pár nap.

Eszerint (és a fenti adatok szerint is) 6+2 napnál járok ma. (35 napos ciklusom szokott lenni, 21.nap körül volt a peteérés/együttlét).


Egy hét múlvára rendeltek vissza, újabb ultrahangra.


Szerintetek van ok aggódásra?



2021. okt. 22. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak szívhang szempontjából volt korai, de amit leírsz az alapján eddig minden okés. Van szikhólyag is. Kicsit nyugodj meg, a doki szólt volna ha gond van.
2021. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs miért aggódni, korán mentél.
2021. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Korán mentél. Nekem a baba 7 mm-es volt mikor volt szívműködés a 7 héten. Azt hiszem 7+4 napos voltam akkor. De így is a doki 6+5 napra tippelt.

Ne aggódj! Menj vissza 2 hét múlva és addigra tuti lesz szivhang :)

2021. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm <3
2021. okt. 22. 19:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi gond. A méretei megfelelőek, a kis szíve pedig 2 hét múlva dobogni fog. 😉
2021. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6+1-nél volt szinte betűre ez. Minden rendben volt.
2021. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6+1 naposan már volt szívhang
2021. okt. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!