Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is tönkrement a bőre...

Másnak is tönkrement a bőre terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Brutál száraz lett a bőröm az egész testemen, ráadásul állandóan hámlik itt-ott. Nem a tél miatt van, mert sosem volt ilyen előtte. A bevált hidratálóim sem segítenek már :(

Járt még valaki így?


2022. jan. 12. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Egy jó bőrgyógyászt javasolnék.
2022. jan. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem látszik, hogy hámlik-e, egymás mellett futnak a striák és ki is nyúlt. Ha csak száraz lenne, imával áldanám a szerencsém.
2022. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Iszol eleget? Jó a vérképed? Ha igen, akkor én is bőrgyógyászt javasolnék. Esetleg próbálj meg előtte valami brutál zsíros, nehezen beszívódó krémet, vagy olajat, ha az sem, akkor tényleg bőrgyógyász, lehet valami más áll a háttérben.
2022. jan. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Nekem ugyanez!

Arcomon hámlik, a hátam meg viszked, annyira száraz. Testápóval és arckrémmel szinten tartom, de iszok is eleget és régen nem volt ilyen...

2022. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
testápolok csodákra képesek, dns és genetika függő
2022. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!