Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség, szülés, szoptatás...

Terhesség, szülés, szoptatás miatt tönkrement alakú anyukák! Hogyan dolgozzátok fel a változást?

Figyelt kérdés
170 cm-hez fogytam vissza 2 gyerek után 58 kg-ra. Terhességeim előtt csodás alakom volt, nagy feszes cicikkel, lapos hassal. Most a császárok miatt (sürgősségi) kötényhasam maradt, és összesen 45 hónapos szoptatás után a bordámon lóg a mellem. :( Semmi önbizalmam nincs, póló nélkül még szexelni sem merek a férjemmel. :( Most nézegettem az árakat, kb 1 milla lenne, ha meg akarnám csináltatni a mellem (felvarrás) és a hasam. :( 30 éves vagyok. Nagyon rossz így élni, hogy nem érzem magam nőnek. :(
2012. okt. 27. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz, és ő adhat javaslatot arra, hogy tb. Alapon végezzék el a műtéteket, ha nem tudsz ilyen testtel élni!
2012. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első jó ötletet adott. Én nem vagyok híve a plasztikai műtéteknek, de ilyen esetben simán elfogadnám.

Én vagy 6-8 kg-val több maradtam, a cicim alakja is megváltozott, meg a pocakom is hangsúlyos... (nagyon nagy hasam volt ikrekkel, és szintén császár lett). Ezeken kívül utálom, hogy megmaradt a hajhullás, és le kellett vágatnom a hosszú hajamat. Olyan, mintha még a vonásaim is megváltoztak volna.

De engem az ilyen külsőségek helyett jobban bánt, és nehezebben viselem a belső változásokat, vagyis hogy kicsit szétmentek a térd- és bokaízületeim, emiatt a mozgásom nehézkesebb, amolyan öregesebb lett. :(

2012. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyerkőc után olyan kötényhasam lett,hogy az már fájt!- persze átvitt értelemben!

Az 5. napon mikor hazajöttünk,teljesen el voltam keseredve,hogy hogy nézek ki... A Párom tök édi volt: nem baj Kicsim,majd vissza megy,de addig is így szeretlek!!

Persze nem ment vissza- legalább is nem annyira,mint ahogy kellett volna,de egy passzosabb felsőben ha oda figyelek nem látszik,hasvillantós cuccokat nem veszek fel ugyan,pl ha itthon nyáron sem vagyok bikiniben,ha mégis,akkor mindig egy nadrág is van rajtam,amivel "lefogatom" a fityegő bőrt,de mivel a redők így is látszanak,mindig van készenlétben egy póló,ha jönne valaki,ne lássa a megviselt hasamat. Nyáron a legkisebb gyerekkel az ölemben hintáztam,ha jött após,simán eltakarta :-)

A gyerekeimet nem érdekli,a Páromat nem érdekli... Szeret annyira,hogy ha olyat mondok,hogy de jó lenne ha lenne pár száz ezrünk egy műtétre,egyből lehülyéz :-)

Ez jól esik!


Kérdező! Próbálj meg csak 1x úgy a Párod elé állni,hogy pl. bikiniben vagy! Meglepődsz majd a reakcióján!! :-)


Gondolj arra is,hogy Nálad sokkal-sokkal "elfuseráltabb" nők is vannak... mégis elfogadja,szereti őket valaki!! :-)

Láss engem: tele anyajegyekkel,hulla fej... :-)

2012. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
19%

Irigyellek. Volt már csodás alakod életedben...

Tudod, sokan vannak akiknek alapvetően kötényhasuk van, illetve alapból lógósra nőtt a mellük.

Ilyen alapon mindenkinek járna az ingyen műtét, aki "gyárilag" elfuserált testet kapott, és soha nem érezhette "csodásnak", "nőnek" magát.

Különben az ilyenek rinyálnak a legjobban szülés után, akinek már előtte is túl sok jutott a jóból. A tökéleteset nehezebb elveszíteni, ez való igaz.

Kezdj el gyűjteni a műtétekre, mert te ezt sosem fogod tudni feldolgozni.

2012. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon megdolgoztam az akkori alakomért. Minden nap (egy héten 7x!) másfél órát tornáztam keményen otthon. Csak nyaralás alatt hagytam ki a tornákat.(és persze terhesen) Számoltam a kalóriákat, sanyargattam magam. Szóval nem hinném, hogy szerencse kérdése. Most ugyanúgy szenvedek, csak az eredményen nem tudok javítani. És igen, ez eléggé bánt...
2012. nov. 26. 08:29
 6/9 A kérdező kommentje:
..ez a"túl sok a jóból" kissé felháborított. ...igen, nagyon jó napi másfél órát izzadni, még, ha nincs is kedved, meg csak kívánni a finom falatokat...
2012. nov. 26. 08:30
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem a császár miatt lett kötényhasad, hanem sajnos ez alkati kérdés...barátnőmnek császár után tök lapos ,feszes hasa van...szóval sajnos ha sima úton szülsz is valószínűleg ez lett volna....ezt csak azért írom h ne emészd magad h császár lett...


részletre nem tudnád bevállalni esetleg a műtétet ???

ha nem sajnos szerintem sem fogod tudni elfogadni magad :S én sem tudnám hasonló esetben :S

2013. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

szia!


én teljesen megértelek.mert igenis fontos h egy nő csinos legyen még több szülés után is. esetleg járj utána h tb-re has illetve mellplasztika..az tuti h pár éve ez még működött!

2013. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. En ezen mar tul vagyok. Marmint a muteti reszen, es elarulom, nagyon sok utanajaras volt, es nem csinalnak mar tbre semmit. Max ha talalsz egy dokit, aki fu alatt megcsinalja, ahogy nekem is tette. A nevet direkt nem mondom, nem akarok neki rosszat. Tb alapon akkor csinaljak, ha terhesseg nelkul hiztal fogytal. Ugy ertem, siman koverebb vagy (35-os bmi vagy a folott), es ebbol leadsz minimum 10bmi-t. Akkor mehet tbre. De!! Itt az en peldam: 173 cm vagyok, 78kiloval kezdtem a tehesseget, es 103 kilo lettem a vegen. Hatalmas kotenyhas, logos cici, stb. Lefogytam, 73 kilora, igy megvolt a 35-os bmi, aztan a minusz 10. A doki azt mondta, h nincs igy tb. Persze, ha nem arulom el a gyeeket, akkor lehetett vona rola szo. Mondjuk azt javasolta, h tagadjam le a gyeekeket, menjek el a hazi orvoshoz, kerjek egy olyan igazolast, h kover vagyok, ami az egeszsegemre karos, ezert dietara javasol. Majd egy olyan igazolast, h sikerult lefogynom, meetekkel alatamasztva, es akkor mar megint mukodik a tb. A cici csak akkor, ha tulmeretes, ami egeszsegre karos, vagy pl le kell vagni az egyiket es ilyenkor a korrekcio, stb. Tehat abba nem szamit a hizas fogyas dolog. Remelem ertheto voltam?! :-)
2013. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!