Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezekkel a tünetekkel még...

Ezekkel a tünetekkel még esélyes a normál terhesség,vagy kezdjek el aggódni?

Figyelt kérdés
Terhesség 5. hetében járok,alkalmanként előfordult,hogy barnás folyásom volt.Kaptam sárgatest hormon készítményt a szikhólyag és az embrió még nem volt látható a vizsgálaton csak a petezsák.Volt valaki hasonló helyzetben?Sikerült végül egészséges terhességet kihordania?

2022. jan. 12. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Voltam és sikerül. Pihenj, használd a gyógyszert, szedj magnéziumot, és reménykedj, hogy rendben legyen minden. Mást nem tehetsz. Ez meg a maximum, amit az orvos ennyi idősen láthatott és tehetett érted.
2022. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ez attól is nagyban függ hogy mi okozza a barnás pecsételést. Ha voltál vele orvosnál és kaptál rá valamit akkor ők biztos jobban tudják mint itt random emberek. Nekem hematomám volt, az is így kezdődött, barnás pecsételéssel aztán már rendesen vérzett is. Rossz helyen volt, így nem maradt meg a terhesség. De ez egyáltalán nem jelenti azt hogy veled is így lesz.
2022. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen,én is így voltam csak nekem még hasfájás is társult mellé.

Rengeteget pihentem az utrogestan használata mellett!

Következő vizsgálatnál már valószínű szívhang is lesz,ne aggódj!

Mikor kell visszamenned?

2022. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam már azóta vizsgálaton,mindent rendben találtak szívhang is volt szerencsére,bár még mindig aggódom,de a barnázás elmúlt.A Progesteront fokozatosan el kell hagynom.
2022. jan. 26. 09:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy te kérdező és a pocidban a baba?
2022. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed jól vagyok!Tegnap voltam egy nem hivatalos 12 hetes uh-n(a Férjem egészségügyi dolgozó,így alkalmanként megnézi az orvosom,hogy miújság odabent) minden rendben :) a baba is jól van szerencsére.Jövőhéten megyek a hivatalosra és a kombinált tesztre,bízom benne,hogy ott is minden rendben lesz!
2022. febr. 26. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!